reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak mogę być moderatorem mojej grupy

Fabimama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2014
Postów
790
Witam. Założyłam temat staraczki 2017. Chciałabym móc edytować swoje wpisy... owszem mogę ale tylko przez jakiś czas. Na pierwszej stronie mamy tabelka i chcialybysmy aby tam została... aczkolwiek nie mogę już edytować posta aby uaktualnić danych kolezkanek. Proszę o pomoc

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może przekroczyłas maksymalny rozmiar posta ..... ja zajmuje die tabelka mam październikowych 2016 i normalnie mogę go edytować ....

Wydaje mi się ze za dużo danych w jednym poście chcesz umieścić. .. załóż drugi post w tym temacie. ...a jeśli inna dziewczyna napisała pod tobą to niech ona go edytuj wg wytycznych
 
Ostatnio przez kilka dni nic nie zmienialam i mogłam edytować bez problemu.. teraz w żaden sposób nie mogę. A jak mogę zrobić dodatkowy postprzy swoim temacie. . No. Jak mają gruby przyszłych mam... ze mają główny wątek i dodatkowe tematy wszystko w jednym... ?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry