reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Jak powinny wyglądać stolce po Neocate Advance?

Temat na forum 'Mały alergik' rozpoczęty przez Sandi82, 21 Marzec 2011.

1. Sandi82

Sandi82 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. Mój 20 mięsięczny synek jest uczulony chyba na wszystko. Objawem są biegunki przewlekłe praktycznie od urodzenia, a skutkiem zapalenie jelit potwierdzone kolonoskopią.
    Od srody 23.03 pije tylko i wyłączie mleko Neocate Advance i co prawda jest poprawa bo nie ma biegunki,robi 1-2 kupki dzinnie, wczoraj np. wcale nie robił, jednak kupa jest strasznie płynna, taka rozlewająca się musztarda. i nie wiem czy moje dziecko toleruje to mleko czy ta kupa tak powinna własnie wygladac. Czy tez moze trzeba jeszcze czasu aby cos stwierdzic?
    Pozdrawiam

2. reklama

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie