reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poznać ciążę u kobiety?

Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
2
Hej! Pytanie nie jest może bardzo związane z ciążą, po prostu interesuje mnie ten temat i chciałabym się dowiedzieć, czy doświadczyłyście czegoś podobnego.
Gdy moja mama była w ciąży, w pierwszych tygodniach i chyba nawet sama o tym nie wiedziała, jakiś mężczyzna w autobusie pogratulował jej ciąży. Była w szoku i okazało się, że naprawdę spodziewa się dziecka. Podobnie ona sama zauważyła w jakiś sposób ciążę u mojej siostry. Przyjechała do nas, jeszcze nie było kompletnie widać brzuszka, a mama już się cieszyła i zapytała, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Nie zdążyłam wtedy jej zapytać jak to możliwe, a teraz jakoś głupio mi z tym wypalić, więc pytam Was. Jak to jest możliwe, że ludzie, zwłaszcza nasze mamy lub starsze osoby, potrafią poznać, że jesteśmy w ciąży? Czy Wam też coś takiego się zdarzyło? Bardzo mnie to intryguje i chętnie poczytam Wasze odpowiedzi. :)
 
reklama
To poprostu widać i "czuć" kobieta w ciąż jest jakaś inna w sumie ja wyczuwam ciążę na odległość, kiedyś ot tak pomyślałam ze moja koleżanka chyba jest w ciąży i rzeczywiście była
 
U mnie też dziewczyna w pracy zapytała czy nie jestem w ciąży. Nie miałam jeszcze brzuszka.powiedziała że to widać po twarzy.jak już miałam brzuszek pani w sklepie na kasie pogratulowała mi syna.byłam zaskoczona skąd może wiedzieć że będzie chłopiec. Powiedziała że to widać,do tej pory się nie pomyliła i jest pewna.urodził się Dominik
 
Tak można zauważyć. Oprócz twarzy to po ruchach rak. Kobiety nieświadomie kładą je na brzuchu w specyficzny sposób.
Rodzina może zauważyć zmęczenie i "wkrzywiona" od mdłości twarz.
 
Witam mi koleżanka powiedziała że po mnie widać że jestem w ciazy wczoraj że po mnie widać ale tak test robiłam i widać taka bladziutka leciutki kredeczke
 
reklama
Do góry