reklama

jak przeniesc moje dziecko do innej szkoly?

Temat na forum 'Mamy nastolatków' rozpoczęty przez melafefonek, 17 Grudzień 2015.

 1. melafefonek

  melafefonek

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dzien dobry. mam pytanie. mam w domu gimnazjaliste, w drugiej klasie. za 2 miesiace przenosimy sie z warszawy do krakowa, musimy przeniesc go do innej szkoly. poza tym ma problemy wychowawcze, nie dogaduje sie z kolegami, kiepsko sie uczy, wiec zmiana zrobi mu dobrze. czy ktos wie jak to formalnie zalatwic? przyjma go od razu do regionalnego? moze isc gdzie indziej?
   
 2. aalishya

  aalishya

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  o ile bedzie zameldowany to z regionalnym nie bedzie problemu. moze tez isc gdzie indziej, o ile bedzie miejsce. mozesz tez oczywiscie wybrac prywatne. jak to zalatwic - nie wiem.
   
 3. reklama
 4. PRYWGIM5

  PRYWGIM5

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cała procedura jest dość prosta ale wymaga nieco biegania. W pierwszej kolejności trzeba znaleźć szkołę, która przyjmie Państwa dziecko, dopiero kiedy dyrektor placówki się zgodzi, możesz wypisać syna z dotychczasowej szkoły. Więcej na ten temat do poczytania tutaj: http://www.prywgim5.krakow.pl/news/14/66/Jak-przeniesc-sie-do-innego-gimnazjum Zapraszamy oczywiście do nas, jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem :)
   
 5. melafefonek

  melafefonek

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dziekuje przyda sie. strone sobie obejrze, bierzemy kilka szkol pod uwage. jakie czesne?
   
 6. PRYWGIM5

  PRYWGIM5

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Czesne wynosi u nas 500 zł miesięcznie. Klasy są małe – do 10 osób, w cenie są liczne zajęcia fakultatywne i sportowe, konsultacje dla uczniów, którzy mają np. dyskalkulię czy inne problemy z nauką. Mamy też bardzo dobrze wyposażoną salę komputerową, istnieje możliwość nauki wielu języków obcych. Prowadzimy także prywatne liceum, jest więc możliwość kontynuowania nauki później tam.
   

Poleć forum