reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Jak rosną :-)

M

Melanie

Gość
Wpadłam na pomysł, żeby wpisywać parametry naszych maluszków po kolejnych wizytach usg
Będziemy mogły sobie porównywać i tp... itd...

Moja córeczka w 25 tygodniu i 3 dniu waży 829 g
wiem jeszcze tyle, że jej wymiary są identyczne jak w podanych przykładach ksiązkowych na ten etap ciązy
więc z usg termin tez wyszedł mi na 21 września.

reklama
M

Melanie

Gość
a moja studniówkowa waga w 25 t i 5 d
+ 10 czyli 68kg ;D
w pasie na wysokości pępka 94 cm ;D

Aniulka

Fanka BB :)
Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
A u mnie dzisiaj +5, waga 68 kg ::) a w pasie 98 hihihi ;D ;D parametry maluszka nieznane... :(może we wtorek się dowiem ;)

Beacia

Rozwiązania
0
Moje malenstwo w 20 tyg wazylo337g+-51g,teraz nie wiem bo ide do kontrolnego usg dopiero w lipcu.Ja mam
6 kg na +,a moja waga to..... ;D......76 ;D.Duzo co????A w pasie98 a w brzuszku 108.
Ciekawe ile bedzie za miesiac :laugh:

kangurki

Fan(ka)
Rozwiązania
0
yezoo Melanie - to zajebisty pomysl z tymi wymiarami:)bo myślałam, że jestem wielka jak hipopotam, a ważę tyle co ty:)lżej na sercu... :D

kangurki

Fan(ka)
Rozwiązania
0
a mój mały ma już ponag kg:)żeby tylko za duży nie urósł, bo kupuje najmniejsze rzeczy na 56 cm:)

Aniulka

Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
A moja waga na studniówce wzrosła do +7 ::) ::)

A mały nie wiem ile bo nie miałam usg :mad:

M

Melanie

Gość
Kangurki, to Twoja dzidzia jest zdziebko wieksza od mojej
ciekawe jak to będzie na koncu ciązy...

reklama

kangurki

Fan(ka)
Rozwiązania
0
mam nadzieję że już za dużo nie urośnie bo coraz ciężej mi:p

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry