reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sprawują się ojcowie dzieci z niepełnosprawnością?

Dołączył(a)
14 Listopad 2014
Postów
1
Dzień dobry!

Wiele słyszy się, że ojcowie dzieci z niepełnosprawnością wycofują się i nie chcą brać czynnego udziału w ich wychowaniu i opiece. Jednakże osobiści znam ojców, którzy nad wyraz są aktywni i widać ich miłość do dziecka. Dlatego postanowiłam to zbadać, a badania umieścić w pracy mgr. Potrzebna jest jednak wasza pomoc w postaci opinii.

Czy wy, rodzice dziecka z niepełnosprawnością, bylibyście chętni wypełnić krótką ankietę/skale dotyczącą ojców?

Pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
ja mogę jedynie opowiedzieć jak sprawuje się niepełnosprawny ojciec pełnosprawnego niemowlaka, ale Ty potrzebujesz "odwrotnych" przykładów :)
 
Do góry