reklama

Jak stwierdzić poronienie

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez niematotamto, 28 Maj 2010.

1. niematotamto

niematotamto Zaciekawiona BB

wiem, że moje pytanie pewnie wyda wam się dziwne, jednak ja już nie potrafię znaleźć ani odpowiedzi ani odkryć gdzie tkwi prawda i kto ma rację
    bardzo proszę o Waszą radę.
    Po pierwsze mieszkam w UK, a tu pierwsze USG wykonuje się normalnie około 12 tygodnia ciąży.
    Zaczęłam plamić 12 maja, do dnia dzisiejszego pojawiaj się brązowe zabarwienie na papierze od czasu do czasu.
    Wykonali mi dwa USG na żądanie ponieważ plamiłam,
    jedno dnia 19 maja - nie znaleźli nic (choć jedna Pani widziała coś...)
    drugie w dniu dzisiejszym - nie wykryto nic
    miałam wykonane zarówno USG brzuszne jak i dopochwowe
    oba z wynikiem zero
    Ja nadal czuję się w ciąży
    Zastanawiam się czy tak jest czy oni nie potrafią nic znaleźć.
    Dodatkowo po dzisiejszym badaniu beta zostało mi zaproponowane łyżeczkowanie ponieważ moje hcg nie wzrosło podwójnie od zeszłego tygodnia
    czy na tej postawie można stwierdzić że jest już po wszystkim
    19/05 hcg 1198
    21/05 hcg 2000
    28/05 hcg nieco ponad 3000
    zostałam poinformowana że według nich ciąża obumarła i powinnam poddać się łyżeczkowanie
    wiadomość do mnie nie dociera, ponieważ hormon rośnie
    Jak było w Waszych przypadkach, wiem że zapewne proszę o przykre wspomnienia,
    jednak wielu z nas może to znacznie pomóc.

:(

2. Pati.b

Pati.b Fanka BB :)

nie wiem co ci powiedziec... ja bym poczekala jeszcze tydzien z tym wyrokiem, choc beta faktycznie słaba :-( jak masz mozliwosc to idz do Polskiego lekarza

trzymam kciuki za dobre wiesci

3. reklama
  4. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

ja niestety nie pomogę, mimo szczerych chęci, bo nigdy nie badałam w trakcie trwania moich ciąż bety, bo nie było takiej konieczności, może faktycznie poczekaj do tygodnia i zrób powtórkę bety albo zrób usg i wtedy będziesz wiedziała na 100%
    kciuki zaciśnięte

5. niematotamto

niematotamto Zaciekawiona BB

USG robione tydzień temu, i w dniu dzisiejszym, niestety nie znaleźli nic, i ja już wątpię czy jest to normalne, że nie ma zupełnie nic,chyba że oni nie potrafią nic odnaleźć
    zgubiona ....

Poleć forum