reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak stwierdzić poronienie

niematotamto

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2010
Postów
36
Miasto
Scotland
wiem, że moje pytanie pewnie wyda wam się dziwne, jednak ja już nie potrafię znaleźć ani odpowiedzi ani odkryć gdzie tkwi prawda i kto ma rację
bardzo proszę o Waszą radę.
Po pierwsze mieszkam w UK, a tu pierwsze USG wykonuje się normalnie około 12 tygodnia ciąży.
Zaczęłam plamić 12 maja, do dnia dzisiejszego pojawiaj się brązowe zabarwienie na papierze od czasu do czasu.
Wykonali mi dwa USG na żądanie ponieważ plamiłam,
jedno dnia 19 maja - nie znaleźli nic (choć jedna Pani widziała coś...)
drugie w dniu dzisiejszym - nie wykryto nic
miałam wykonane zarówno USG brzuszne jak i dopochwowe
oba z wynikiem zero
Ja nadal czuję się w ciąży
Zastanawiam się czy tak jest czy oni nie potrafią nic znaleźć.
Dodatkowo po dzisiejszym badaniu beta zostało mi zaproponowane łyżeczkowanie ponieważ moje hcg nie wzrosło podwójnie od zeszłego tygodnia
czy na tej postawie można stwierdzić że jest już po wszystkim
19/05 hcg 1198
21/05 hcg 2000
28/05 hcg nieco ponad 3000
zostałam poinformowana że według nich ciąża obumarła i powinnam poddać się łyżeczkowanie
wiadomość do mnie nie dociera, ponieważ hormon rośnie
Jak było w Waszych przypadkach, wiem że zapewne proszę o przykre wspomnienia,
jednak wielu z nas może to znacznie pomóc.

:(
 
reklama
nie wiem co ci powiedziec... ja bym poczekala jeszcze tydzien z tym wyrokiem, choc beta faktycznie słaba :-( jak masz mozliwosc to idz do Polskiego lekarza

trzymam kciuki za dobre wiesci
 
ja niestety nie pomogę, mimo szczerych chęci, bo nigdy nie badałam w trakcie trwania moich ciąż bety, bo nie było takiej konieczności, może faktycznie poczekaj do tygodnia i zrób powtórkę bety albo zrób usg i wtedy będziesz wiedziała na 100%
kciuki zaciśnięte
 
USG robione tydzień temu, i w dniu dzisiejszym, niestety nie znaleźli nic, i ja już wątpię czy jest to normalne, że nie ma zupełnie nic,chyba że oni nie potrafią nic odnaleźć
zgubiona ....
 
Do góry