reklama

Jak to jest w końcu z tymi kaszkami?

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez swieza_mama, 7 Październik 2016.

1. swieza_mama

swieza_mama Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć. Zośka niedługo kończy 4 miesiące i pora na nowe dania. Myślałam też o kaszce i jak zobaczyłam w sklepie, że tego jest cała półka to aż mnie głowa rozbolała. Kleik ryżowy czy może kaszka smakowa? A może kaszka mleczna a może bez mleczna? Bobovita, nestle czy jeszcze jakąś inną? Widziałam że smakowe mają w składzie cukier a to raczej takiemu dziecku nie jest potrzebne do szczęścia tym bardziej że Zośka za tydzień będzie miała 4 miesiące i waży 7kg, dodam że jest tylko na mm. Poradzcie coś bo ja już oszalałam.

2. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Mleczno owocowe są najwygodniejsze w użyciu, ale jak już sama zauważyłaś zawierają sporo cukru, a te owoce dają wiele do życzenia. Jeśli masz czas i ochotę na zabawy to polecam czystą bez mleczną ryżową lub kukurydzianą rozrobić na tej mm którą używasz i dodawać własne, sezonowe owoce,czy już nawet te ze słoiczka. Bobovita jest delikatniejsza, taki puszek, nestle się klei i ma dziwny zapach, mi nie odpowiada.
    Robiąc na własnej mm masz możliwość konsystencji, luźna lub gęsta, bo dzieci różnie lubią.

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    28
    PRZEDE WSZYSTKIM sprawdz schemat ekspozycji na gluten. To scisle okreslone dawkowanie (chodzi, oczywiscie, o kaszki zawierajace gluten, ryzowa i kukurydziana mozesz dawac bez obaw) . Jadwiga dobrze ci radzi- kup najzwyklejsza ryzowa albo kukurydziana i rob na mm, ktore podajesz normalnie dziecku. I popatrz sobie, jak to z tym glutenem.

Poleć forum