reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak wygląda doba naszych Kochanych Maluszków

Ola.K

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zaczynam nowy wątek.....
otóż mój synuś ku memj małej rozpaczy naprawdę zaczyna mieć objawy kolki...dzień rozpoczyna zazwyczaj ok 7:30 jedzonko- cycuś...potem sen do ok 11 wówczas i ja kładę się aby nabrać sił przed zbliżającą się nocą...po 11:00poranna toaleta..mycie oczek...rumiankiem lub przegotowaną wodą....bużki...oliwkowanie brzuszka i od pasa w dół ( Marcinek ma jeszcze dosyć suchą skórkę)...potem znowu sen do 14 i znowu jedzonko czyt. cycuś hihihi pomiędzy karmieniami piję herbatkę Bocianek(* z koperkiem, anyżkiem, melisą, ) no i zajadam obiadzik( wczoraj miałam ryż z jabłkami gotowanymi, mówię Wam dieta cud) po obiadku znowu jeść trzeba dac synusiowi hahaha..zazwyczaj zasypia mocnym, głębokim snem ok 17:30 i do 19 śpi ..kąpiel uwielbia niesamowicie...mąż go kąpie bo ja nadal nie mogę obciążac mojej nieszczęsnej rączki..wychodzi mu to wspaniale...kolacyjka ok 20 ...zasypia ok 21 ..pobudka 22:30 jedzonko...zazwyczzaj zajada ok 20 minut z jednej piersi...dzisiaj horror był w nocy dwa dni temu też bo najadłam się wędzonej ryby!!!A dzisiaj to nie spał od 3 do 6 rano prężył się, nie może wypuścić gazów..męczą go okrutnie...piersi nie chce tylko płacze przeraźliwie z bólu...jelitka mu nie pozwalają spać...ale w końcu ok 6 zasnął a my razem z Nim...

reklama

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Olu a jak twoja córeczka przyjeła braciszka ? Czy nie jest zazdrosna ?

Ola.K

Rozwiązania
0
Droga Sumko...otóż moja córcia jak dotad nie wykazuje zazdrości...pyta jak czuje się jej braciszek jak wraca z przedszkola..z kim został i jak się sprawował!!!Poza tym szczerze mówiąc nie wykazuję większego zainteresowania Marcinkiem....może jak Mały jest kąpany to wówczas przygląda się i przygotowuje kącik do kąpieli..podaje pampersa, mydełko, śpioszki itd. poza tym pogłaszcze po policzku i dalej gna do swojego pokoiku lub na podwórko...zobaczymy jak będzie później....

ell

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Oj rano nie zauwazyłam jaki kochany temat został rozpoczety:)) hehe przynajmniej się doedukuje co mnie czeka :)

aska outada

Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Olenko a ile pampersikow zuzywacie na dobe ?? Ciekawa jestem jakich pieluszek uzywacie i na co sie przygotowac ??? ;D

Ola.K

Rozwiązania
0
Aska ja używam pampersów newborn 2-5 kg na dobę zużywamy średnio 10-12 sztuk..w zależności jak Malusi często robi kupkę...a robi ok 3 dziennie...jestem z nich zadowolona....

reklama

aska outada

Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
wlasnie takie kupilam na poczatek opakowanie 44 szt, zobaczymy na ile u mnie wystarcza :)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Jak wygląda poród w czasie pandemii? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 3
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 43
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
Justi1234 Plamienie implantacyjne. Jak wygląda? Ciąża, poród, połóg 40
M Zakrzep w nodze jak wygląda? Potrzebuję porady 1
M Jak wygląda poród rodzinny w Żeromskim w Krakowie? Ciąża, poród, połóg 1
L Smoczek Lovi 6+ jak wygląda? Potrzebuję porady 12
O Jak wygląda wynik Amniopunkcji? Potrzebuję porady 2
magikika Jak wygląda ronienie w domu 5 tygodniowej ciąży? Poronienia 3
N Do mam po cc - jak wygląda Wasza blizna po operacji/ czy używalyscie plastry silikonowe? Potrzebuję porady 9
Y Powiem jak wygląda terminacja.... Potrzebuję porady 25
aniaslu Jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa po porodzie? Rozmawiam z położnikiem Filipem Dąbrowskim Temat tygodnia 0
M Jak wygląda odejście wód? Potrzebuję porady 20
A Ząbkowanie jak wygląda Potrzebuję porady 21
kluseczka89 Poród w wodzie ktoś miał? jak wygląda? Potrzebuję porady 16
K Jak wygląda procedura rozpoczęcia urlopu macierzyńskiego? Potrzebuję porady 13
klaudka.22 Czy wygląda to Wam...? Staramy się 6
S jak wygląda chłopiec na usg? Potrzebuję porady 16
Mininika Pierwsza wizyta u ginekologa na NFZ, jak to wygląda z zapisami? Potrzebuję porady 9
H Jak wygląda zabieg histeroskopii? Moje doświadczenia. Rzeszów 9
aska1205 Czy główka mojego dziecka wygląda noramalnie ? Zdrowie 6
All-me Jak wygląda dzień 6 tyg dziecka... Niemowlaki 6
M Poród w Ostrowie Wielkopolskim? Jak to wygląda? Mamy z różnych miejscowości 2
Faith Bilans dwulatka w Niemczech, jak wygląda?? Mamy z Niemiec 4
Amandla Nasze skarby są na świecie- a tak wygląda ich życie :) Dzieci urodzone w marcu 2012 28
olis23 Udrożnianie kanalika łzowego - jak to wygląda? Zdrowe dziecko 11
E Jak wygląda PORODÓWKA Poleć szpital, lekarza, położną 37
A USG 3D/4D - jak to wygląda :) Dzieci urodzone w październiku 2007 36
elen_dir Pracujące mamy - jak wygląda wasz poranek? Dzieci urodzone w lipcu 2005 21
P Tradzik noworodkowy- czy ktoś wie jak to wygląda i jak się z tym walczy ? Zdrowe dziecko 7
Bedemama! Galeria naszych maluszkow Kwietniowe mamusie 2020 63
Kazumi Wyprawka dla naszych Maluszków Lipcowe mamusie 2020 72
M Zdjęcia pierwszego USG naszych Maluszków :) Pokażmy je tu na forum Ciąża, poród, połóg 10
P Imiona naszych pociech Majowe mamy 2020 20
P Daty naszych porodów Majowe mamy 2020 44
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
Pianistka1991 Płeć naszych Bąbelków :) Czerwcowe mamy 2019 40
Joannaa24 Imiona dla naszych maluszków Kwietniowe mamy 2019 234
aga6 Imiona dla naszych pociech ;-) Grudniowe mamy 2018 155
basia89 Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków Majowe mamy 2018 41
Renfrii Po co medycynie świeże łożysko i pępowina naszych dzieci? Lipcowe mamy 2018 4
W Filmiki naszych dzieci Rozwój i zabawy 2
W Filmiki naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2016 0
alichia "Widzi mi się, Naszych maleńkich pociech" :) Kwietniowe mamy 2018 19
Syla88 Kalendarz naszych wizyt :) Lutowe mamy 2018 26
Ewusia12 Imiona dla naszych pociech Marcowe mamy 2018 22
Ewusia12 Zdjęcia- Usg, brzuszków, naszych dzieci Marcowe mamy 2018 10
89Katia Imiona naszych Dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2017 64
Adeline89 Imiona naszych przyszłych bobasków :) Dzieci urodzone w sierpniu 2017 159