reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak wygląda doba naszych Kochanych Maluszków

Ola.K

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zaczynam nowy wątek.....
otóż mój synuś ku memj małej rozpaczy naprawdę zaczyna mieć objawy kolki...dzień rozpoczyna zazwyczaj ok 7:30 jedzonko- cycuś...potem sen do ok 11 wówczas i ja kładę się aby nabrać sił przed zbliżającą się nocą...po 11:00poranna toaleta..mycie oczek...rumiankiem lub przegotowaną wodą....bużki...oliwkowanie brzuszka i od pasa w dół ( Marcinek ma jeszcze dosyć suchą skórkę)...potem znowu sen do 14 i znowu jedzonko czyt. cycuś hihihi pomiędzy karmieniami piję herbatkę Bocianek(* z koperkiem, anyżkiem, melisą, ) no i zajadam obiadzik( wczoraj miałam ryż z jabłkami gotowanymi, mówię Wam dieta cud) po obiadku znowu jeść trzeba dac synusiowi hahaha..zazwyczaj zasypia mocnym, głębokim snem ok 17:30 i do 19 śpi ..kąpiel uwielbia niesamowicie...mąż go kąpie bo ja nadal nie mogę obciążac mojej nieszczęsnej rączki..wychodzi mu to wspaniale...kolacyjka ok 20 ...zasypia ok 21 ..pobudka 22:30 jedzonko...zazwyczzaj zajada ok 20 minut z jednej piersi...dzisiaj horror był w nocy dwa dni temu też bo najadłam się wędzonej ryby!!!A dzisiaj to nie spał od 3 do 6 rano prężył się, nie może wypuścić gazów..męczą go okrutnie...piersi nie chce tylko płacze przeraźliwie z bólu...jelitka mu nie pozwalają spać...ale w końcu ok 6 zasnął a my razem z Nim...

reklama

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Olu a jak twoja córeczka przyjeła braciszka ? Czy nie jest zazdrosna ?

Ola.K

Rozwiązania
0
Droga Sumko...otóż moja córcia jak dotad nie wykazuje zazdrości...pyta jak czuje się jej braciszek jak wraca z przedszkola..z kim został i jak się sprawował!!!Poza tym szczerze mówiąc nie wykazuję większego zainteresowania Marcinkiem....może jak Mały jest kąpany to wówczas przygląda się i przygotowuje kącik do kąpieli..podaje pampersa, mydełko, śpioszki itd. poza tym pogłaszcze po policzku i dalej gna do swojego pokoiku lub na podwórko...zobaczymy jak będzie później....

ell

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Oj rano nie zauwazyłam jaki kochany temat został rozpoczety:)) hehe przynajmniej się doedukuje co mnie czeka :)

aska outada

Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Olenko a ile pampersikow zuzywacie na dobe ?? Ciekawa jestem jakich pieluszek uzywacie i na co sie przygotowac ??? ;D

Ola.K

Rozwiązania
0
Aska ja używam pampersów newborn 2-5 kg na dobę zużywamy średnio 10-12 sztuk..w zależności jak Malusi często robi kupkę...a robi ok 3 dziennie...jestem z nich zadowolona....

reklama

aska outada

Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
wlasnie takie kupilam na poczatek opakowanie 44 szt, zobaczymy na ile u mnie wystarcza :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Justi1234 Plamienie implantacyjne. Jak wygląda? Ciąża, poród, połóg 39
M Zakrzep w nodze jak wygląda? Potrzebuję porady 1
M Jak wygląda poród rodzinny w Żeromskim w Krakowie? Ciąża, poród, połóg 1
L Smoczek Lovi 6+ jak wygląda? Potrzebuję porady 12
O Jak wygląda wynik Amniopunkcji? Potrzebuję porady 2
magikika Jak wygląda ronienie w domu 5 tygodniowej ciąży? Poronienia 3
N Do mam po cc - jak wygląda Wasza blizna po operacji/ czy używalyscie plastry silikonowe? Potrzebuję porady 9
Y Powiem jak wygląda terminacja.... Potrzebuję porady 25
aniaslu Jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa po porodzie? Rozmawiam z położnikiem Filipem Dąbrowskim Temat tygodnia 0
M Jak wygląda odejście wód? Potrzebuję porady 20
A Ząbkowanie jak wygląda Potrzebuję porady 21
kluseczka89 Poród w wodzie ktoś miał? jak wygląda? Potrzebuję porady 16
K Jak wygląda procedura rozpoczęcia urlopu macierzyńskiego? Potrzebuję porady 13
klaudka.22 Czy wygląda to Wam...? Staramy się 6
S jak wygląda chłopiec na usg? Potrzebuję porady 16
Mininika Pierwsza wizyta u ginekologa na NFZ, jak to wygląda z zapisami? Potrzebuję porady 9
H Jak wygląda zabieg histeroskopii? Moje doświadczenia. Rzeszów 9
aska1205 Czy główka mojego dziecka wygląda noramalnie ? Zdrowie 6
All-me Jak wygląda dzień 6 tyg dziecka... Niemowlaki 6
M Poród w Ostrowie Wielkopolskim? Jak to wygląda? Mamy z różnych miejscowości 2
Faith Bilans dwulatka w Niemczech, jak wygląda?? Mamy z Niemiec 4
Amandla Nasze skarby są na świecie- a tak wygląda ich życie :) Dzieci urodzone w marcu 2012 28
olis23 Udrożnianie kanalika łzowego - jak to wygląda? Zdrowe dziecko 11
E Jak wygląda PORODÓWKA Poleć szpital, lekarza, położną 37
A USG 3D/4D - jak to wygląda :) Dzieci urodzone w październiku 2007 36
elen_dir Pracujące mamy - jak wygląda wasz poranek? Dzieci urodzone w lipcu 2005 21
P Tradzik noworodkowy- czy ktoś wie jak to wygląda i jak się z tym walczy ? Zdrowe dziecko 7
Bedemama! Galeria naszych maluszkow Kwietniowe mamusie 2020 63
Kazumi Wyprawka dla naszych Maluszków Lipcowe mamusie 2020 72
M Zdjęcia pierwszego USG naszych Maluszków :) Pokażmy je tu na forum Ciąża, poród, połóg 10
P Imiona naszych pociech Majowe mamy 2020 20
P Daty naszych porodów Majowe mamy 2020 44
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
Pianistka1991 Płeć naszych Bąbelków :) Czerwcowe mamy 2019 40
Joannaa24 Imiona dla naszych maluszków Kwietniowe mamy 2019 234
aga6 Imiona dla naszych pociech ;-) Grudniowe mamy 2018 155
basia89 Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków Majowe mamy 2018 41
Renfrii Po co medycynie świeże łożysko i pępowina naszych dzieci? Lipcowe mamy 2018 4
W Filmiki naszych dzieci Rozwój i zabawy 2
W Filmiki naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2016 0
alichia "Widzi mi się, Naszych maleńkich pociech" :) Kwietniowe mamy 2018 19
Syla88 Kalendarz naszych wizyt :) Lutowe mamy 2018 26
Ewusia12 Imiona dla naszych pociech Marcowe mamy 2018 22
Ewusia12 Zdjęcia- Usg, brzuszków, naszych dzieci Marcowe mamy 2018 10
89Katia Imiona naszych Dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2017 64
Adeline89 Imiona naszych przyszłych bobasków :) Dzieci urodzone w sierpniu 2017 159
joanna84-84 Kalendarz naszych wizyt :-) Dzieci urodzone w lipcu 2017 142
creativo Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje Dzieci urodzone w grudniu 2016 242
MyDream Królestwa naszych Maluszków <3 Dzieci urodzone w grudniu 2016 1