reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wyglądamy

Mnie ten watek też sie bardzo podoba :-). Oczywiscie tez sie tu "zamieszczę", ale jak znajdę chwilkę żeby fotki powybarać. Z tym będzie łatwiej, bo już sa na kompie, nie to co ze zdjęciami brzusia było:-D.
Dziwne uczucie, wiedzieć z kim się rozmawia. Wcześniej bylo bardziej anonimowo. Jednak widok buźki dużo zmienia :tak:.

Aha - super fotki dziewczyny:tak:.
 
reklama
Obiecałam i wstawiam - prawda że szybko ;-):-D. Zdjecia jednak nie było tak łatwo wybrać, wybrałam 2 z urlopu i jedno z balu. Kojarzą mi suie z bardzo milymi chwilami wiec je wstawię. Mam nadzieję że nie za dużo ich :zawstydzona/y:

Na pierwszym jestem z moim ukochanym Marcinkiem
Na drugim sama, bo mąż fotkę robił :-)
Na trzecim zdjęcie z balu - tu mi wyprostowali włosy i wyglądam nieco inaczej i dlatego zamieszczam to zdjęcie :tak:
kreta1fx7.jpg

kreta2bf5.jpg

balfk2.jpg


 
No i z emocji zapomniała napisać o sobie.
Mam na imie Jolka. W listopadzie skończę 28 lat, a 30 sierpnia będzie nasza 4 rocznica ślubu. Mieszkam w Kielcach (a teraz to w zasadzie pod) i pracuję. Mam nieusłchanego goldenka - Fido, który w czerwcu skończy 2 lata.
 
Sliczne te wszystkie zdjecia.:eek::-D:-D

Ja mam na imie Ola. Skonczylam Wyzsza Szkole Zarzadzania i Administracji w Opolu o kierunku politologia specjalizacja public relations.Moj chlopak ma na imie Carlos jest portugalczykiem, jestesmy w trakcie wybierania obraczek:-), mamy kota rasy Bombay imie Atilla, musze dodac ze babcia i mama od naszego kota byly mistrzami swiata w prazentacji:cool2:.
To ja i Carlo
ola%20i%20carlo.jpg
pussi.jpg
miny.jpg

A TO WCZORAJSZE LATO


lato.jpg


TO NASZA ATILLA

atilla.jpg

 
Fajnie razem wyglądacie Ola. Przypominasz mi moję koleżankę z siatkówki - tylko ona Karolinka mam na imię :tak:
 
Wiesz?kiedys jedna dziewczyna podeszla do mnie i pyta sie mnie jak mam na imie, odpowiedzialam jej, a ona , ze jestem bardzo podobna do jej kolezanki ktora ...........zginela w wypadku:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
A Karolina to moja bardzo kochana przyjaciolka:happy::happy:
Mrozik ty tez fajna laska jestes, serio, bardzo feminin tzn.: kobieca
 
zgadzam sie z przedmówczynia:tak: pieknie razem wyglądacie.Ale wiesz co ola ten twój rasowy kicuszek wygląda identycznie jak mój nierasowy:tak: a moze ja o czyms nie wiem:confused: wstawie zdjecia jak bede w domku:tak:
 
Trochę to dziwne Ola, ale na studiach koleżanka z roku powiedziała mi dokładnie to samo,co tobie ta dziewczyna, jeszcze mi zdjęcie chciała przynieść, ale nie chciałam oglądać. Nie należało to do najlepszych informacji jakie usłyszałam:szok:
 
reklama
naszezdjecie1zc2.jpg

Witajcie walcze dziś sama żeby wstawić moje zdjęcie, niewiem czy mi wyszło, Mam na imie Edyta i mieszkam w Toruniu, Studiuje właściwie o kończe marketing i zarządzanie, od 29kwietnia 2006 jestem szczęśliwą mężatką a niedługo mam nadzieje mamą.
 
Do góry