reklama

Jaka antykoncepcja

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez anaconda27, 29 Sierpień 2006.

1. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zastanawiam się jakich środków antykoncepcyjnych używacie (jeśli oczywiście używacie). Ja jak karmiłam brałam cerazette ale mi nie służyło i musiałam zaprzestać brania. Teraz już nie karmię , a ponieważ dzidziusia nowego jeszcze nie chcę muszę pomyśleć o jakiś dobrych i niedrogich pigułkach. Za 4 tyg idę do gina i chciałabym się zorientować co wy stosujecie żeby mi nie przepisał jakiś drogich tabletek. Proszę wypowiedźcie się na ten temat.

2. AGA01

AGA01 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    HEJ HEJ
    JA UZYWAłAM CERAZETTE,GDYZ KARMIłAM żABE, ALE JUZ JEJ NIE KARMIE I MUSZE ZMIENIć TABLETKI ,BRAłAM JUZ DIANE I DOBRZE JA TOLEROWAłA(NIE TYłAM)BO NIEKTORE TABLETKI ANTY.MAJA JEDNA MAłA WADE MOżNA UTYć
    JANIN (TEż SA DOBRE ) (żANIN )
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

3. reklama
  4. MonikaG

MonikaG Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja obecnie lykam Cerazette ; brałam Cilest i u mnie zatrzymywaly wode w organizmie - obrzeki nog i dodatkowo przytylam :p

5. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja sie w ogole zastanawiam nad powrotem do tabletek. bralam je przed ciaza wiele lat, a potem potrzebowalam 1,5 roku, aby miec normalna owulacje. na razie szukamy metod konwencjonalno-nieoryginalnych :D, bo jeszcze nie jestem pewna czy chce ryzykowac kolejny zupelny brak kontroli nad moimi organami rodnymi ;D

Poleć forum