reklama

Jaka antykoncepcja

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez anaconda27, 29 Sierpień 2006.

1. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Zastanawiam się jakich środków antykoncepcyjnych używacie (jeśli oczywiście używacie). Ja jak karmiłam brałam cerazette ale mi nie służyło i musiałam zaprzestać brania. Teraz już nie karmię , a ponieważ dzidziusia nowego jeszcze nie chcę muszę pomyśleć o jakiś dobrych i niedrogich pigułkach. Za 4 tyg idę do gina i chciałabym się zorientować co wy stosujecie żeby mi nie przepisał jakiś drogich tabletek. Proszę wypowiedźcie się na ten temat.

2. AGA01

AGA01 Zaciekawiona BB

HEJ HEJ
    JA UZYWAłAM CERAZETTE,GDYZ KARMIłAM żABE, ALE JUZ JEJ NIE KARMIE I MUSZE ZMIENIć TABLETKI ,BRAłAM JUZ DIANE I DOBRZE JA TOLEROWAłA(NIE TYłAM)BO NIEKTORE TABLETKI ANTY.MAJA JEDNA MAłA WADE MOżNA UTYć
    JANIN (TEż SA DOBRE ) (żANIN )
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

3. reklama
  4. MonikaG

MonikaG Styczniowe mamy'06

ja obecnie lykam Cerazette ; brałam Cilest i u mnie zatrzymywaly wode w organizmie - obrzeki nog i dodatkowo przytylam :p

5. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

ja sie w ogole zastanawiam nad powrotem do tabletek. bralam je przed ciaza wiele lat, a potem potrzebowalam 1,5 roku, aby miec normalna owulacje. na razie szukamy metod konwencjonalno-nieoryginalnych :D, bo jeszcze nie jestem pewna czy chce ryzykowac kolejny zupelny brak kontroli nad moimi organami rodnymi ;D

Poleć forum