reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Jaka antykoncepcja

anaconda27

styczniówka2006
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Zastanawiam się jakich środków antykoncepcyjnych używacie (jeśli oczywiście używacie). Ja jak karmiłam brałam cerazette ale mi nie służyło i musiałam zaprzestać brania. Teraz już nie karmię , a ponieważ dzidziusia nowego jeszcze nie chcę muszę pomyśleć o jakiś dobrych i niedrogich pigułkach. Za 4 tyg idę do gina i chciałabym się zorientować co wy stosujecie żeby mi nie przepisał jakiś drogich tabletek. Proszę wypowiedźcie się na ten temat.

reklama

AGA01

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
HEJ HEJ
JA UZYWAłAM CERAZETTE,GDYZ KARMIłAM żABE, ALE JUZ JEJ NIE KARMIE I MUSZE ZMIENIć TABLETKI ,BRAłAM JUZ DIANE I DOBRZE JA TOLEROWAłA(NIE TYłAM)BO NIEKTORE TABLETKI ANTY.MAJA JEDNA MAłA WADE MOżNA UTYć
JANIN (TEż SA DOBRE ) (żANIN )

MonikaG

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
ja obecnie lykam Cerazette ; brałam Cilest i u mnie zatrzymywaly wode w organizmie - obrzeki nog i dodatkowo przytylam :p

aga_sto

Fanka BB :)
Miasto
Köln
Rozwiązania
0
ja sie w ogole zastanawiam nad powrotem do tabletek. bralam je przed ciaza wiele lat, a potem potrzebowalam 1,5 roku, aby miec normalna owulacje. na razie szukamy metod konwencjonalno-nieoryginalnych :D, bo jeszcze nie jestem pewna czy chce ryzykowac kolejny zupelny brak kontroli nad moimi organami rodnymi ;D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry