reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką płeć dzidziusia widzicie?

Czyli klinika do zmiany.Mieszkam w małym mieście, ale postaram się znaleźć coś lepszego.Dzięki dziewczyny.
 
reklama
Wydaje mi sie ze na zdjeciu jest dzidzius od dolu, tak zwane potty shot, tylko slabej jakosci to usg. Mi to wyglada bardziej na chlopczyka ale byc moze lekarz widzial w czasie usg wyrazniej stad jego inne przypuszczenia, a Tobie poprostu dal takie zdjecie jakie akurat zrobił.
 
Prywatnie nie zawsze oznacza dobrze. Ten ginekolog jest polecany?Ma certyfikat do robienia badań połówkowych? Moim zdaniem w tym tygodniu to można już raczej określić płeć dziecka. Watpliwosci można miec przy tych pierwszych prenatalnych bo rzeczywiście wtedy narządy wygladaja tak samo u chłopców i dziewczynek.
Lekarz ma certyfikat sekcji ultrasonografii. Specjalista ginekolog położnik
 
Wydaje mi sie ze na zdjeciu jest dzidzius od dolu, tak zwane potty shot, tylko slabej jakosci to usg. Mi to wyglada bardziej na chlopczyka ale byc moze lekarz widzial w czasie usg wyrazniej stad jego inne przypuszczenia, a Tobie poprostu dal takie zdjecie jakie akurat zrobił.
Zapomniałam dopisać, że to zdjęcie było robione przy badaniu zewnętrzną głowicą może to ma znaczenie bo pozostałe zdjęcia np główki które były robione od środka są ładne i wyraźne.
 
Zapomniałam dopisać, że to zdjęcie było robione przy badaniu zewnętrzną głowicą może to ma znaczenie bo pozostałe zdjęcia np główki które były robione od środka są ładne i wyraźne.
Ale czekaj,Ty mialas USG przez powłoki brzuszne czy waginalne?W 17 tc nie powinno miec to znaczenia. Chyba,że jesteś osobą otyłą.
 
Chyba chodziło o certyfikat FMF, a ten sprzęt to się nie znam, ale na pewno jest to sprzęt min. 13 letni z tego co pokazuje google
A być może FNF.Domyslam się, że najnowszy to on nie jest, ale może nie jest taki zły hehe.lekarz mówił, że był problem z wyłapaniem tego miejsca.Może też zdjęcie było trochę przybliżone.Inne nie są takie rozmazane.
 
reklama
Ale czekaj,Ty mialas USG przez powłoki brzuszne czy waginalne?W 17 tc nie powinno miec to znaczenia. Chyba,że jesteś osobą otyłą.
Najpierw brzuszne i wtedy było to zdjęcie robione A później waginalne np.główkę, której zdjęcia są już wyraźne.Jestem szczupła.
 
Do góry