reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówkę polecacie?

tysia19969

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Luty 2017
Postów
40
Przymierzamy się na zmianę wózka 3w1 na spacerówkę. Córka ma 9,5 miesiąca. Nasze podstawowe wymagania to regulowane oparcie. Mała i lekka konstrukcja stelaza. Oraz przystępna cena. Polećcie coś .[emoji7]
 
reklama
Polecam przejść się do sklepu z różnymi wózkami, pojeździć, posprawdzać, przymierzyć dziecko. Tak najlepiej wybrać i jeszcze sprawdź czy na internecie nie byłoby taniej i najwyżej tak zamów. Ja właśnie ostatnio zmieniałam wózek, poszłam do sklepu i znalazłam taki jaki chciałam. Kupiłam w sklepie bo akurat różnica w cenie była bardzo mała. Wybrałam joie litetrax 4, teraz bardzo popularny ale dla Ciebie pewnie za duży bo szukasz czegoś lżejszego. Każdy Ci doradzi inny wózek bo dla każdej z nas ważne jest coś innego, dlatego warto sprawdzić na żywo;)
 
Ja zdecydowałam się na kupno wózka quinny zapp flex plus. Jednak u nas ma być to jako dodatkowy wózek głównie do auta;) przekonało mnie do niego to, ze jest lekki, łatwo się składa i zajmuje mało miejsca w bagażniku :) no i przede wszystkim można wozić w nim dziecko również przodem do siebie i rozłożyć zupełnie na płasko
 

Załączniki

  • 3F10A7E5-656B-4263-A7DC-66682434FBFA.png
    3F10A7E5-656B-4263-A7DC-66682434FBFA.png
    260 KB · Wyświetleń: 287
Mamy Joie litetrax 4 i jest super. Uwielbiam ten wózek ale jeśli chodzi o wagę to do lekkich nie nalezy. Prawie 10 kg jeśli chodzi o spacerówke to sporo. Jak dolicze ponad 12 kg rocznego synka to już w ogóle. Całe szczęście mamy windę.
 
Ja sporadycznie używam moskitiery. Waga jak ktośwspomiał słuszna ale po złożeniu można ciągnąć jak walizkę i jest super.
 
reklama
Rozmaryn ciągnąć można to fakt ale nie na 3 piętro, na którym mieszkałam. Jedyny minus wózka to waga. Poza tym wszystko na plus:-)
 
Do góry