reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki jeździk ???

NikaMD

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2006
Postów
2 248
Miasto
Warszawa
Mamy półtorarocznego synka i chcemy mu kupić jeździk taki do odpychania, Dotychczas nie kupowalimsy mu tego sprzętu bo mojej kuzynki córcia wywróciła się na takim odpychaczu i rozcięła sobie brodę :-( więc woleliśmy nie kupować. Teraz jednak chyba juz nie mamy wyjścia, bo nasz chłopczyk widział to cudo u kolegów z osiedla i strasznie mu sie podobało, płakał potem w niebogłosy no i mi się go szkoda zrobiło więc padła decyzja kupujemy, ale solidny i porządny, nie wywrotny.

Polećcie coś proszę.....

Mysle nad takim, ale czy on się nadaje na dwór?? I czy aby nie bedzie malawy dla np. 2,5 rocznego dziecka, mój synek jest duzy jak na swoj wiek....juz teraz wyglada na 2 latka, a nawet na wiecej....

http://www.allegro.pl/item333135309_chicco_autko_jezdzik_quatro_gratis_wyprzedaz.html

a moze taki:
http://www.allegro.pl/item334557543_little_tikes_1649_chodzik_jezdzik_z_uchwytem_ssvip.html

Jakich Wy uzywacie, jak sie sprawują??
 
reklama
My mamy jeździk Chicco już 1,5 roku. Jest mocny. Mój synek szaleje na nim, przewraca go (mechanik mały), a on cały czas jest w bardzo dobrym stanie. Nie jest za mały i jeszcze długo nie będzie. Jak przychodzą do synka starsi kuzynowie 5-cio, 6-cio letni, to też jeżdżą. Także mocny jest. Nie jest przewrotny, choć zdarzyło sie, że na dworze synek upadł, bo rozpdził sie z górki i potem gwałtownie skręcił, ale nic sie nie stało. Ja kupiłam taki, bo kupowałąm jak synek miał 9 miesięcy, więc jeszcze nie jeździł tylko bujał się. Jeździk miał też zabezpieczającą obręcz. Przydaje się też, szczególnie na dworze rączka wysoka do pchania przez rodziców. Twój synek jest trochę starszy, więc może nie byłoby mu to potrzebne... Może by wystarczył tańszy jeździk? U dziadków mamy taki już wysłużony 6-cio letni jeździk, który był tylko jeździkiem i też synek dobrze się nim bawi. Napewno fajne są dla dzieciaków te z muzyczkami i dźwiękami. Jeździki to fajna zabawa dla dzieciaków, nawet sporo starszych.:tak: Wypadki niestety zdarzają się :-(wszędzie.
 
Bardzo Wam dziekuję za odpowiedzi :-)

Pojazd mamy już zakupiony :tak::-D:-)

mama_Aga tego chicco nigdzie nie mogłam znaleźć :no: (poza allegro) więc w końcu kupilismy coś innego, autko -jeżdzik z filmu animowanego o autkach, o takie:



PS. Muszę przyznać, że synek jest zachwycony!!!!
 
Do góry