reklama

Jaki jeździk kupić ??

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez NikaMD, 28 Marzec 2008.

1. NikaMD

NikaMD Fanka BB :)

Cześć kobitki!

Chcemy kupić Michałkowi jeździk taki do odpychania, rowerek ma ale nie ma jeździka. Dotychczas nie kupowalimsy mu tego sprzętu bo mojej kuzynki córcia wywróciła się na takim odpychaczu i rozcięła sobie brodę :-( więc woleliśmy nie kupować. Teraz jednak chyba juz nie mamy wyjścia, bo nasz chłopczyk widział to cudo u kolegów z osiedla i strasznie mu sie podobało, płakał potem w niebogłosy no i mi się go szkoda zrobiło więc padła decyzja kupujemy, ale solidny i porządny, nie wywrotny.

Polećcie coś proszę.....

Mysle nad takim, ale czy on się nadaje na dwór?? I czy aby nie bedzie malawy dla np. 2,5 rocznego dziecka, bo Michałek jest duzy jak na swoj wiek....juz teraz wyglada na 2 latka....

http://www.allegro.pl/item333135309_chicco_autko_jezdzik_quatro_gratis_w yprzedaz.html

a moze taki:
    http://www.allegro.pl/item334557543_little_tikes_1649_chodzik_jezdzik_z_ uchwytem_ssvip.html

Jakich Wy uzywacie, jak sie sprawują??

A moze nie warto przeplacać i kupić cos tanszego ale rownie solidnego?

Kompletnie nie wiem jaki wybrac?

2. NikaMD

Fajny! I wyglada solidnie, ładnie odrobiony! :tak: Nie jest tez taki malutki jak ten chicco... A czy ta kierownica mozna krecic?? tzn czy skrecaja sie przednie kola?

Kurde za taka cenę to bym go chętnie wzięła :-):tak:

A probowałyscie nim jeździć na dworze np. po chodniku??

3. reklama
  4. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

5. magda1978

magda1978 Fanka BB :)

My jeździk kupiliśmy jak Ola miała ok 10 miesięcy, świetny do nauki chodzenia, teraz też często się nim bawi. mamy ten sam typ co Mju tylko trochę inne piszczałki z przodu, też z reala:-)
    Jakbym dopiero teraz miała coś takiego kupować to chyba bym się nie decydowała

6. Cudek

Cudek Ania mama Natalki i Zużi

My możemy polecić jeździk chicco , Nika miałaś link do niego:). Fajna zabawa.:-D

7. NikaMD

Dziewczyny dziekuję Wam za odpowiedzi!

Jeździk już zakupiony! :tak:;-):-)

Cudek podobał mi się ten chicco i to bardzo, jednak w objechałam trochę Warszawy i nigdzie go nie znalazłam :no: jest na allegro ale chcielismy jeździk koniecznie na weekend :zawstydzona/y:

Margolis na ten co Wy macie też zwróciłam uwagę... ale masz rację z wielu funkcji Michas juz by nie korzytał, więc kupilismy coś innego.

mju widziałam ten jeździk któy ma Twoja Anielka i muszę przyznac że jest bombowy... niestety najtaniej go widziałam na allegro za 180 zł + 20 zł przesyłka:szok:, w Smyku był tez za 200zł :szok:

Madziu, my się jednak na takowy zakup zdecydowalismy, bo Michaś oszała na punkcie tego typu jeździków :zawstydzona/y::sorry2:

W końcu mój M. wynalazł na allegro inny jeździk takie autko z filmu animowanego o autkach, który też jest w Smyku za 200zł, a my kupiliśmy za 125 :tak: o taki:

Więcej zdjęć później w odpowiednim wątku!

8. sandra_net

sandra_net Początkująca w BB

Eeee tam bez przesady, wiadomo jak to dzieci, tak naprawdę to nie potrzebują nawet zabawki żeby się porządnie przewrócić ;) Ale jeśli już jesteśmy zapobiegawczymi rodzicami to rozwiązanie jest bardzo proste, wystarczy kupic jeździk z asekuracyjną ramą! Jeździk Kubusia Puchatka SMOBY 97318 :: Baseny ogrodowe

9. Pretorian

Pretorian Początkująca w BB

Ja polecam takie coś Jeździk Swing Car Led Limonka Pojazd porusza się dzięki ruchom kierownicy w prawo i w lewo. Dziecko nie musi się odpychać, jednocześnie jeździk jest bardzo stabilny. Zobaczcie zakładkę Wideo tam pojazd w akcji.
    Tak się prezentuje: grupowe 3.jpg Jeździk Limonka z wod.jpg

10. reklama
  11. arica

arica Fanka BB :)

12. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Przyznam,że kilka powyższych modeli jeździków bardzo fajnie się prezentuje,możecie napisać ile kosztują? Teraz na pewno można kupić je taniej w kilku sklepach internetowych,podobnie jak nasze bajkowe ubranka:)

Poleć forum