reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki jeździk kupić ??

NikaMD

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2006
Postów
2 248
Miasto
Warszawa
Cześć kobitki!

Chcemy kupić Michałkowi jeździk taki do odpychania, rowerek ma ale nie ma jeździka. Dotychczas nie kupowalimsy mu tego sprzętu bo mojej kuzynki córcia wywróciła się na takim odpychaczu i rozcięła sobie brodę :-( więc woleliśmy nie kupować. Teraz jednak chyba juz nie mamy wyjścia, bo nasz chłopczyk widział to cudo u kolegów z osiedla i strasznie mu sie podobało, płakał potem w niebogłosy no i mi się go szkoda zrobiło więc padła decyzja kupujemy, ale solidny i porządny, nie wywrotny.

Polećcie coś proszę.....

Mysle nad takim, ale czy on się nadaje na dwór?? I czy aby nie bedzie malawy dla np. 2,5 rocznego dziecka, bo Michałek jest duzy jak na swoj wiek....juz teraz wyglada na 2 latka....


http://www.allegro.pl/item333135309_chicco_autko_jezdzik_quatro_gratis_w yprzedaz.html

a moze taki:
http://www.allegro.pl/item334557543_little_tikes_1649_chodzik_jezdzik_z_ uchwytem_ssvip.html

Jakich Wy uzywacie, jak sie sprawują??

A moze nie warto przeplacać i kupić cos tanszego ale rownie solidnego?

Kompletnie nie wiem jaki wybrac?
 
reklama
Fajny! I wyglada solidnie, ładnie odrobiony! :tak: Nie jest tez taki malutki jak ten chicco... A czy ta kierownica mozna krecic?? tzn czy skrecaja sie przednie kola?

Kurde za taka cenę to bym go chętnie wzięła :-):tak:

A probowałyscie nim jeździć na dworze np. po chodniku??
 
My jeździk kupiliśmy jak Ola miała ok 10 miesięcy, świetny do nauki chodzenia, teraz też często się nim bawi. mamy ten sam typ co Mju tylko trochę inne piszczałki z przodu, też z reala:-)
Jakbym dopiero teraz miała coś takiego kupować to chyba bym się nie decydowała
 
Dziewczyny dziekuję Wam za odpowiedzi!

Jeździk już zakupiony! :tak:;-):-)

Cudek podobał mi się ten chicco i to bardzo, jednak w objechałam trochę Warszawy i nigdzie go nie znalazłam :no: jest na allegro ale chcielismy jeździk koniecznie na weekend :zawstydzona/y:

Margolis na ten co Wy macie też zwróciłam uwagę... ale masz rację z wielu funkcji Michas juz by nie korzytał, więc kupilismy coś innego.

mju widziałam ten jeździk któy ma Twoja Anielka i muszę przyznac że jest bombowy... niestety najtaniej go widziałam na allegro za 180 zł + 20 zł przesyłka:szok:, w Smyku był tez za 200zł :szok:

Madziu, my się jednak na takowy zakup zdecydowalismy, bo Michaś oszała na punkcie tego typu jeździków :zawstydzona/y::sorry2:

W końcu mój M. wynalazł na allegro inny jeździk takie autko z filmu animowanego o autkach, który też jest w Smyku za 200zł, a my kupiliśmy za 125 :tak: o taki:



Więcej zdjęć później w odpowiednim wątku!
 
Ja polecam takie coś Jeździk Swing Car Led Limonka Pojazd porusza się dzięki ruchom kierownicy w prawo i w lewo. Dziecko nie musi się odpychać, jednocześnie jeździk jest bardzo stabilny. Zobaczcie zakładkę Wideo tam pojazd w akcji.
Tak się prezentuje: grupowe 3.jpgJeździk Limonka z wod.jpg
 
reklama
Przyznam,że kilka powyższych modeli jeździków bardzo fajnie się prezentuje,możecie napisać ile kosztują? Teraz na pewno można kupić je taniej w kilku sklepach internetowych,podobnie jak nasze bajkowe ubranka:)
 
Do góry