reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2013' rozpoczęty przez MegiPegi, 26 Lipiec 2012.

1. MegiPegi

MegiPegi Fanka BB :)

Dziewczyny, jak w temacie...
    nie wiem czy jest taki temat w wątku ogólny, jeśli tak to mnie tam przekierujcie, ale najchętniej poczytałabym Waszych rad i opinii, bo z tego co się zdążyłam zorientować, to niektóre z Was są już podwójnymi mamami :)
    Ja jak wiecie jestem w tym świeża, nie mam pojęcia jaki wózek kupić, na co zwracać uwagę przy wyborze, chcemy pewnie taki 2w1 lub 3w1, nie mam pojęcia ile dziecko pojeździ w gondolce, czy spacerówki z tych wózków 3w1 się sprawdzają i czy jeszcze tego samego roku będziemy się musieli przesiąść na spacerówkę.
    Doradźcie coś :)
    Wiem, ze przedział cenowy jest ogromny, od 700zł do ponad 3-4 tys. a pewnie i droższe się znajdą ;) my planujemy wydać ok 1,5 na wózek, tak plus minus, górnej granicy nie ma, ale te 2tys to już tak max, ale nastawieni jesteśmy także na używany, jeśli by nam jakiś z górnej półki spasował ;)
    z góry dzięki za rady!

2. Cortina

Cortina Fanka BB :)

3. reklama
  4. Gosia B.

Gosia B. Moderator

a ja właśnie jestem zdania, że ten wątek jest bez sensu bo o wózkach jest mowa w zakupowym szaleństwie. jak zaczniemy o wszystkim zakładać kolejne wątki to będzie się tylko można pogubić i żadną przyjemnością będzie tu pisać, więc trzeba to jakoś ogarnąć.

5. Cortina

Cortina Fanka BB :)

Gosia ale wozek to duza sprawa ;-)
    za chwile na Zakupowym zaczniemy temat smoczkow, butlekek i "zakopiemy" watek wozkowy a nie wiem czy pozniej bedzie sie komus chcialo wertowac kilkadziesiat stron wstecz zeby zobaczyc co tam o wozkach bylo :tak:
    ale to tylko moje skromne zdanie :tak:

przydal by sie nam moze jakis moderator ? :sorry2:

6. Gosia B.

Gosia B. Moderator

ja pozostaje przy swoim zdaniu, że zakupy to jednak zakupy... naprawdę nie ma sensu do wszystkiego tworzyć osobnych wątków. no wózek to wózek - może i duża sprawa, ale bez przesady.

no właśnie... moderator chyba by był mile widziany, a wręcz konieczny

7. Ania1973G

Ania1973G Moderator

Myślę,że wózek to dość istotny zakup i warto mieć osobny wątek by w zakupowym te wózkowe posty nie ginęły w tłumie a o moderatorze pisałam zanim na trochę zniknęłam ale przeszło bez echa.

Na innych forach też osobny jest watek 4 kółek.

Nam wstępnie sie podoba taki ULTRALEKKI ROAN 4RUNNER 3w1 + gratisy (2461698229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale może inny nam podpasuje.

W tym + napewno dość duże budy i możliwość zamiany kierunku jazdy godnoli czy spacerówki bo małe dziecko lepiej widziec więc jedzie przodem do kierowcy a juz taki roczniak chce widziec co przednim a niekoniecznie mame czy tate a w razie wiatru śnieżyczy mozna szybko obrócić siedzenie i to mysle dość istotne jest wymiary to dla nas istotne pod wzgledem dziecka by sie miesciło te pół roku w gondoli potem z rok w spacerówce, waga nie wazna bo i tak będzie stał w garażu więc zero targania po schodach, do auta na jakies wypady tak od 9 mca będzie parasolka a tak stelaz i fotelik bo i tak wiosenno-jesienny czas akurat przypada na te pierwsze miesiące więc maluch nie zmarznie a i tak to tyle by do kogos pojechac i na jakiś spacer póść a tak po mieście u nas gondolka.

Ostatnia edycja: 26 Lipiec 2012
  8. tonka

tonka Fanka BB :)

Osobny temat dla wózków to dobry pomysł Jak się wątek rozwija to ciężko jest później coś znaleźć...
    Ja powiem tak Mam wózek po pierwszym dziecku X-landera XA 3w1 W sumie jestem zadowolona Bardzo się sprawdził Na początku najczęściej używałam nosidła wpiętego w stelaż Gondoli tak średnio (mały wolał jeździć na pół siedząco) a po 5 miesiącach się zbuntował i zaczął siadać w gondoli więc musiałam zmienić na spacerówkę Jedno co mnie zaczęło w nim denerwować to, to że miałam problemy ze zmieszczeniem się np. w bramkach przy kasie A no i to że nie mogłam małego mieć przodem i tyłem do kierunku jazdy Teraz zamierzam kupić sobie spacerówkę mamas&papas sola Ale póki mały nie zacznie siedać będe korzystać z x-landera :)

9. MegiPegi

w wątku o zakupach jest misz masz... moim zdaniem powinny być osobne wątki na 'konkretniejsze' rzeczy...

jeszcze mały off top..
    czy jest tu na forum opcja 'szukaj'? bo nie zauważyłam... i czemu jak się kliknie na tytuł wątku to włącza się pierwsza strona, a nie ostatnia na której się było? :/ ciężko się skapnąć na której ostatnio stronie się czytało posty :/

10. reklama
  11. Gosia B.

Gosia B. Moderator

megipegi zależy co masz na myśli konkretniejsze rzeczy. wózki ok - większa sprawa, większość chce i spoko, ale jak zaczniemy zaraz otwierać wątki o każdej potrzebnej dziecku rzeczy to się pogubimy. jest opcja szukaj i można z niej korzystać. po to jest wątek zakupowy.

12. MegiPegi

własnie teraz można się pogubić, nie mogąc nic znaleźć, zamiast zatytułować wątek np. 'wybieramy wózek' lub 'jaki fotelik samochodowy wybrać' dużo łatwiej byłoby się w tym wszystkim odnaleźć
    Gosia B.
    oświeć mnie, bo nie widzę tej opcji 'szukaj'

Poleć forum