reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wybrać wózek?

Weronika2in1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2019
Postów
23
Cześć! Ostatnio zaczęłam się interesować tematem wózków dziecięcych. :) Czy jest jakaś firma, którą możecie polecić lub stanowczo odradzić? Interesują mnie wózki 3w1 i ważne żeby ewentualnie było łatwo go wnieść na 4 piętro.
 
reklama
Rozwiązanie
X-lander X-fly jest też bardzo mały po złożeniu i można go nosić jak torbę bo ma pasek specjalny do tego. Lekki niecałe 7kg jak dobrze pamiętam i mozna w nim wozić malucha do 22 kg więc na trochę posłuży. W naszym przypadku już tylko ten wózek został w uzytkowaniu bo jak córkę "zabolą nóżki" :D trzeba podwieźć dupkę czymś :D
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
reklama
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Dziewczyny doradzicie jakiś wygodny lekki wózek spacerówkę, która składa sie do wymiarów bagażu podręcznego? Wózek nie tylko na lato ale również na jesień i zimę.
Biorę pod uwagę Mutsy Nexo, ale czy jest jakaś alternatywa?
 
Dziewczyny doradzicie jakiś wygodny lekki wózek spacerówkę, która składa sie do wymiarów bagażu podręcznego? Wózek nie tylko na lato ale również na jesień i zimę.
Biorę pod uwagę Mutsy Nexo, ale czy jest jakaś alternatywa?
My mamy Easywalker Buggy XS.
Bardzo dobrze się prowadzi, leciutki, składa się jedną ręką do rozmiaru walizki podręcznej. Raczej miejski lub na wyjazdy. Na offroad niekoniecznie, choć na wyjazdach w lesie też daje radę.
 
Ja mam do sprzedania wózek Tutis Viva life w stanie idealnym z fotelikiem Avionaut pixel i adapterami. Byłam bardzo zadowolona z wózka. Ekoskórka nie pęka, materiał nie wyblakł. Gondola jest ultralekka, dobrze się prowadzi, a spacerówka ma duże i wygodne siedzisko. Wózek spełnił wszystkie moje oczekiwania i córka bardzo lubiła w nim jeździć. Gondola jest duża, zimą pomieści dziecko w grubym śpiworku czy kocyku. Sprzedaję bo córka woli teraz biegać na nogach i kupiliśmy małą spacerówkę.
 

Załączniki

  • 0_0_productGfx_226c0355077f349aad84ff422ec9915c.jpg
    0_0_productGfx_226c0355077f349aad84ff422ec9915c.jpg
    117,3 KB · Wyświetleń: 56
Dzięki, podoba mi się :) I nie jest taki drogi z tego co widzę. Jak sprawdza się w zimowych miesiącach?
Dla nas to jest wózek dodatkowy i w zimę używalismy sporadycznie więc ciężko mi ocenić. Nie jest zbyt zabudowany, ale ze śpiworkiem da radę. Dodatkowo moje dziecko od kiedy zaczęło chodzić preferuje własne nogi jako środek transportu :-)
U mnie kryterium głównym była waga 5-6 kg, łatwe skladanie z dzieckiem na ręku i kompaktowy rozmiar do bagażnika. Oglądałam wiele modeli i z finalnego wyboru jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Dziewczyny doradzicie jakiś wygodny lekki wózek spacerówkę, która składa sie do wymiarów bagażu podręcznego? Wózek nie tylko na lato ale również na jesień i zimę.
Biorę pod uwagę Mutsy Nexo, ale czy jest jakaś alternatywa?

Sprawdz sobie Muuvo Quick 2.0 lub Muuvo Slick :) osobiscie posiadam Quick 2.0 i jest super, prowadzenie jedna reka zelowe duze kola szybkie skladanie i lekkosc :) miesci sie nawet do New Beetle 😆
 
Do góry