reklama

jakie mleczko po bebilonie pepti 2?

Temat na forum 'Mały alergik' rozpoczęty przez oska, 8 Styczeń 2008.

1. oska

oska Fanka BB :)

Kochani Rodzice
    mam pytanie o to jakie mleczko podajcie Dzieciom po ukończeniu roku (bądź dłuższego czasu), które piły wcześniej Bebiolon Pepti 2?
    my za 2 tyg mamy przjść już na jakieś "mleczne" ;-)
    zastanawiam się pomiedzy Bebiko3 a Bebilonem 3, bo to też Nutricia..sama już nie wiem :confused:
    kusi mnie też mleko Nestle z miodem bądź waniliowe :tak:
    nie wiem też jak Amelka przyjmię tę zmianę :baffled:
    pewnie niechętnie... :-D
    czekam na wasze propozycje bądź doświadczenia
    dziękuje i pozdrawiam :tak:

2. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Robert byl na Nutramigenie od ukonczenia 3mż. Zmiane zaczelam od Nan HA Sensitive do kupienia w aptece 500g za ok 25zl.
    Potem zaczelam mu dawac Nan Active bo tez ma jakies skladniki HA, a teraz jestesmy na Nestle Junior. Ale jak dla mnie samo waniliowe lub z miodem jest za slodkie, dlatego mieszam mu z Juniorem z dodatkiem klieku ryzowego.

Cale przejscie z Nutramignu na Juniora trwalo u nas prawie 3 miesiace, ale przeszlo bez stresu i wszystko jest ok.

Acha na tego Juniora z miodem trzeba uwazac, bo moze uczulac.

3. reklama
  4. oska

oska Fanka BB :)

Amelka piła to mleczko też :tak: jak miałą chyba miesiąc...zadne z Nestle jej nie służyło..:baffled: to również..miała problemy z kupką - stąd to podejrzenie o alergie...ale np. żadnej wysypki nigdy nie miała...dopiero Bebilon Pepti mogła pić ;-) właśnie tak myślałam że to z miodem może byc za słodkie..a że może uczulać to wiem ;-)
    dzięki za odpowiedź
    całuski dla Roberta :tak:

Poleć forum