reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jarocin, Września, Środa Wielkopolska

tysia19969

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Luty 2017
Postów
40
Witam czy są tu mamy które rodziły. Mieszkam w odległość ok 25 km od wszystkich tych szpitali, termin mam na 8 października ale chciałabym się wstępnie zorientować. [emoji4]


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jasne, osiem lat temu byłam pozytywnie zaskoczona,miałam cc, mój lekarz tam nie pracuje i trochę się obawialam, ale wszystko bo ok. Bardzo miłe i pomocne są położne, tzn były, mam nadzieję że się to nie zmieniło [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rodzilam 5 maja tego roku, bardzo mile wspominam i położne i lekarzy, wszyscy pomocni. Warunki bytowe trochę kiepskie, stare łazienki, aż dwie toalety i jeden prysznic na cały oddział, ale poza tym wszystko na tak
Polecam

iv09df9h03ijfyt7.png
 
Ja jestem że Środy Wlkp pierwsze dziecko rodziłam tu w Środzie i byłam zadowolona, teraz też będę tu rodzic. W ciągu tych 6 lat szpital się zmienił niesamowicie, wszystko nowe bo oddział świeżo po remoncie. Łazienki w każdym z pokoju, 3 porodówki, tata może spać z rodziną w pokoju rodzinnym-odplatne chyba 100zl/doba
6 lat temu położne i cały personel bardzo miły i uprzejmy. Byłam zadowolona

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć brzuchatki! Też jestem ze Środy Wlkp. Nie wybrałam jeszcze szpitala, bo to dopiero początek. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do szpitala w Środzie, ale słyszę o nim coraz więcej pozytywnych opinii :)
 
Ja również rodziłam w szpitalu w Środzie wlkp. Co prawda 4 lata temu, ale nie narzekam. Byłam zadowolona z opieki. Tak jak pisała Olisiaa szpitalne sale są teraz o niebo lepsze. Jeśli wszystko dobrze pójdzie w przyszłym roku również wybiorę ten szpital :)
 
reklama
Do góry