reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

je swoje rączki

Mia26

mamineczka lipcóweczka ;)
Miasto
był Poznań, Wrcław, a teraz..Poznań:)
Rozwiązania
0
Hej,hej! W miare upływu czasu zamiast maleć zestaw pytań i wątpliwości rośnie(a przecież staję się coraz bardziej doświadczona!). W każdym razie jakis czas temu zaobserwowałam u Lulci jakieś dziwactwo na które podobno jest za mała,a mianowicie wkłada sobie piąstkę do buźki,albo paluszek i go namiętnie oblizuje;-) Nawet czasem jak ma cycusia przy buźce potrafi wpakować swoją rączkę do buzi i pierś w cale ją nie interesuje. Czy tak właśnie powinno być? Pani dr twierdzi,że mała widzocznie jest głodna..Ale to wyklucza historie z bufetem. Moja opcja jest taka,że mała zaczyna smakować świata. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam:-)

reklama

elisabeth

Październik '06 i '09
Rozwiązania
0
Mi sie wydaje że jest to całkiem normalne... przeciez dziecię jak jest jeszcze w brzuszku to tez ssie paluszki...

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
normalne! Twoje dziecko ma juz 2 miesiace i to jest normalny rozwoj. Kazde dziecko predzej czy pozniej wklada raczki do buzi.

agakr2

Zaciekawiona BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Eee tam zaraz głodna... Jak czasem słyszę opinię tych lekarzy to mi się słabo robi:szok:. To przecież normalne, że dzieciaczki prędzej czy później paluszki i całe piąstki do buzi pakują! Mój prawie cały czas ma paluchy w buzi, bawi się piąstkami i co??? Głodny? Pewnie, że nie. Świat poznaje i tyle. To naturalne;-).

agakr2

Zaciekawiona BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Hi hi... No właśnie co jak zacznie stópki pakować do buziaka??? Oj ci lekarze...

agaa321

Mamy lipcowe '07
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Moja Niunia (dzis ma dwa miesiace)tez wklada sobie paluszki do buzki i ssie,mysle ze to zupelnie normalne i nie ma co sie przejmowac.

Felidae

Mama_Misia
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Nie wiem czy to dziwactwo jak na tenwiek ale Michał tez w wieku 2 miesiecy wciskał rączki do buzi. pytałam lekarza i bratową psychologa dziecięcego i tak ma byc. dziecko poznaje siebie. w tym samym czasie,gdy byl glodny zaczał sie uspokajac na dzwiek chlupiacego mleczka w butki hihi. a jesli w twojej rodzinie dzieci szybko ząbkowały to moga to juz byc oznaki ząbkowania :> fenomeny to 3 miesieczne dzieci z ząbkami :D
pozdro i ufaj swojej intuicji

Ankami

mamy lipcowe'07
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moja Łucja gdy była w wieku Twojej już kumała, że można ssać własnego kciuka i oblizywanie piąstek przestało ją interesować ;)

reklama

Matiha

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Dokladnie, a ak bedzie wkladala stopki to pani dr powie,ze mala jest glodzona;))))))

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry