reklama

je swoje rączki

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Mia26, 13 Wrzesień 2007.

1. Mia26

Mia26 mamineczka lipcóweczka ;)

Hej,hej! W miare upływu czasu zamiast maleć zestaw pytań i wątpliwości rośnie(a przecież staję się coraz bardziej doświadczona!). W każdym razie jakis czas temu zaobserwowałam u Lulci jakieś dziwactwo na które podobno jest za mała,a mianowicie wkłada sobie piąstkę do buźki,albo paluszek i go namiętnie oblizuje;-) Nawet czasem jak ma cycusia przy buźce potrafi wpakować swoją rączkę do buzi i pierś w cale ją nie interesuje. Czy tak właśnie powinno być? Pani dr twierdzi,że mała widzocznie jest głodna..Ale to wyklucza historie z bufetem. Moja opcja jest taka,że mała zaczyna smakować świata. Co o tym myślicie?
    Pozdrawiam:-)

2. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

Mi sie wydaje że jest to całkiem normalne... przeciez dziecię jak jest jeszcze w brzuszku to tez ssie paluszki...

3. reklama
  4. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

normalne! Twoje dziecko ma juz 2 miesiace i to jest normalny rozwoj. Kazde dziecko predzej czy pozniej wklada raczki do buzi.

5. agakr2

agakr2 Aktywna w BB

Eee tam zaraz głodna... Jak czasem słyszę opinię tych lekarzy to mi się słabo robi:szok:. To przecież normalne, że dzieciaczki prędzej czy później paluszki i całe piąstki do buzi pakują! Mój prawie cały czas ma paluchy w buzi, bawi się piąstkami i co??? Głodny? Pewnie, że nie. Świat poznaje i tyle. To naturalne;-).

6. agakr2

agakr2 Aktywna w BB

Hi hi... No właśnie co jak zacznie stópki pakować do buziaka??? Oj ci lekarze...

7. agaa321

agaa321 Mamy lipcowe '07

Moja Niunia (dzis ma dwa miesiace)tez wklada sobie paluszki do buzki i ssie,mysle ze to zupelnie normalne i nie ma co sie przejmowac.

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

Nie wiem czy to dziwactwo jak na tenwiek ale Michał tez w wieku 2 miesiecy wciskał rączki do buzi. pytałam lekarza i bratową psychologa dziecięcego i tak ma byc. dziecko poznaje siebie. w tym samym czasie,gdy byl glodny zaczał sie uspokajac na dzwiek chlupiacego mleczka w butki hihi. a jesli w twojej rodzinie dzieci szybko ząbkowały to moga to juz byc oznaki ząbkowania :> fenomeny to 3 miesieczne dzieci z ząbkami :D
    pozdro i ufaj swojej intuicji

9. Mia26

Mia26 mamineczka lipcóweczka ;)

Dzięki za posty:-) Jakoś mi lepiej chociaz jak widac co Mama to Mama;-) Będę dalej obserwowała jak Łucja wyciaga z życia same smaczki;-) Oby tylko nie za dużo tych gorzkich;-)

10. reklama
  11. Ankami

Ankami mamy lipcowe'07

Moja Łucja gdy była w wieku Twojej już kumała, że można ssać własnego kciuka i oblizywanie piąstek przestało ją interesować ;)

12. Matiha

Matiha Fan(ka)

Dokladnie, a ak bedzie wkladala stopki to pani dr powie,ze mala jest glodzona;))))))

Poleć forum