reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

je swoje rączki

Mia26

mamineczka lipcóweczka ;)
Miasto
był Poznań, Wrcław, a teraz..Poznań:)
Hej,hej! W miare upływu czasu zamiast maleć zestaw pytań i wątpliwości rośnie(a przecież staję się coraz bardziej doświadczona!). W każdym razie jakis czas temu zaobserwowałam u Lulci jakieś dziwactwo na które podobno jest za mała,a mianowicie wkłada sobie piąstkę do buźki,albo paluszek i go namiętnie oblizuje;-) Nawet czasem jak ma cycusia przy buźce potrafi wpakować swoją rączkę do buzi i pierś w cale ją nie interesuje. Czy tak właśnie powinno być? Pani dr twierdzi,że mała widzocznie jest głodna..Ale to wyklucza historie z bufetem. Moja opcja jest taka,że mała zaczyna smakować świata. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam:-)

reklama

elisabeth

Październik '06 i '09
Mi sie wydaje że jest to całkiem normalne... przeciez dziecię jak jest jeszcze w brzuszku to tez ssie paluszki...

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
normalne! Twoje dziecko ma juz 2 miesiace i to jest normalny rozwoj. Kazde dziecko predzej czy pozniej wklada raczki do buzi.

agakr2

Zaciekawiona BB
Miasto
Poznań
Eee tam zaraz głodna... Jak czasem słyszę opinię tych lekarzy to mi się słabo robi:szok:. To przecież normalne, że dzieciaczki prędzej czy później paluszki i całe piąstki do buzi pakują! Mój prawie cały czas ma paluchy w buzi, bawi się piąstkami i co??? Głodny? Pewnie, że nie. Świat poznaje i tyle. To naturalne;-).

agaa321

Mamy lipcowe '07
Miasto
Łódź
Moja Niunia (dzis ma dwa miesiace)tez wklada sobie paluszki do buzki i ssie,mysle ze to zupelnie normalne i nie ma co sie przejmowac.

Felidae

Mama_Misia
Miasto
Wrocław
Nie wiem czy to dziwactwo jak na tenwiek ale Michał tez w wieku 2 miesiecy wciskał rączki do buzi. pytałam lekarza i bratową psychologa dziecięcego i tak ma byc. dziecko poznaje siebie. w tym samym czasie,gdy byl glodny zaczał sie uspokajac na dzwiek chlupiacego mleczka w butki hihi. a jesli w twojej rodzinie dzieci szybko ząbkowały to moga to juz byc oznaki ząbkowania :> fenomeny to 3 miesieczne dzieci z ząbkami :D
pozdro i ufaj swojej intuicji

Ankami

mamy lipcowe'07
Miasto
Warszawa
Moja Łucja gdy była w wieku Twojej już kumała, że można ssać własnego kciuka i oblizywanie piąstek przestało ją interesować ;)

reklama
Do góry