reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jednodniowa miesiączka w tym cyklu?

Yukira

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Styczeń 2019
Postów
75
Cześć dziewczyny!,
Dużo się tutaj nie udzielam ale zawsze warto mieć konto.
Otóż czy miałyście podobnie?
Owulację miałam punkt bo 2 tygodnie po niej przyszedł "okres", czemu w cudzysłowie a no właśnie dlatego że dzień przed czyli 6 lutego organizm już dawał znać że okres jest na wylocie , tzn. kilka kropel krwi nic więcej . Potem 7 lutego w dniu spodziewanej miesiączki lekko brudna podpaska jasną krwią, przez cały dzień trochę tam poleciało, ale nie uznała bym to za okres a raczej "małe krwawienie" na drugi dzień coraz mniej tego "okresu" w sumie nie miałam żadnych skrzepów , krew była koloru jasnoczerwonego. Powiem szczerze że w pracy na wpół suche tampony po 3h wyciągałam i śmiało mogę stwierdzić że od wczoraj noszę wkładki higieniczne i starczą mi w zupełności.
Robiłam test wczoraj wieczorem ale wyszła jedna kreska :(
Nigdy nie miałam problemów z okresami zawsze był taki jak powinien , na chwilę obecną mogę stwierdzić że już po okresie nie mam w ogóle nawet przy podcieraniu zero krwi .
To tak wygląda jak by przyszedł z przymusu, że on jednak powinien być w terminie a jednak nie powinno go być . Czyli przedwczoraj dostałam "okres" i już go nie mam .
Co siądziecie? sorry rozpisałam się ...
 
reklama
Zdarzało mi się mieć krótsze okresy w sytuacjach stresowych. Np. na własnym ślubie miałam mieć 2 dzień miesiączki, którego nie było 🤷‍♀️ bo się skończyło po jednym dniu. Życie, czasem się zdarza i tyle.
 
Poobserwuj swoje cialo. Jesli za miesiac wszystko bedzie ok to takie jednorazowe odstepstwo moze sie czasem trafic.
 
Poobserwuj swoje cialo. Jesli za miesiac wszystko bedzie ok to takie jednorazowe odstepstwo moze sie czasem trafic.
Postaram się , jest już późno a tak jak pisałam wcześniej okres już nie przyszedł się zatrzymał . Wkładka czysta , wcześniejsze okresy jakie miałam były czasami ale to naprawdę czasami inne na zasadzie że przyszedł później , dłużej było krwawienie tym razem jak by się zatrzymał
 
reklama
Zdarzało mi się mieć krótsze okresy w sytuacjach stresowych. Np. na własnym ślubie miałam mieć 2 dzień miesiączki, którego nie było 🤷‍♀️ bo się skończyło po jednym dniu. Życie, czasem się zdarza i tyle.
Raczej żadnych stresów nie miałam , pracę mam mało stresującą
 
Do góry