reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzonko!!

Pamietam, ze Marcel zawsze byl jednym z tych chudszych ( chyba razem z Toska, Marysia i Irenka:)), a wage wyjsciowanie mial mala bo 3570.

Teraz troszke poszedl do przodu, wazy 10 kg. Nie jest to jakas imponujaca waga, ale wystarczajaca. Apetyt ma, rozwija sie super, czym tu sie martwic?

Dlugi jest, nie wiem dokladnie ile mierzy, ale ciuchy na 80 sa git, a nawet na 86. Musze go zmierzyc.
 
reklama
Misio 4050 przy urodzeniu a teraz ma 10,700 na naszej wadze elektronicznej... nie wiem jak to będzie u lekarki no ale tyż nie potroił :-) a apetytu mu nie brakuje raczej hehe a wzrost ok 81-83cm dokładniej się dowiem jak nas zaszczepią :-)
 
Jezuuu, to tylko to moje stworzenie jest takie dlugasne?? Normalnie bluzki na 86 i 92 (lepsze te mniejsze bo chuda) a gacie tylko na 92 i niektore na 98. Dzisiaj laduje ja w pajacyk taki do spania bawelniany, na ktorym jest napisane na metce, ze jest na 1,5-2 lat i co?? I za krotki!!!... Jestem momentami przerazona jej wzrostem... bo... no kurcze boje sie, zeby kiedys nie miala dwoch metrow. facet to ok., ale sama wiem, ile problemow maja wysokie dziewczyny (nieakceptacja srodowisa, ciuchy, za niscy faceci etc.) a co dopiero, jesli ona bylaby wyzsza ode mnie ;-(
 
Kira nie bój żaby, jak dziewczyna piękna i mądra to faceta sobie znajdzie ;-) a jak dokuczają, to zawsze mozna komus napluć na głowę :-D
 
Do góry