reklama

Jest Dzieć - jest impreza :-D

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2012' rozpoczęty przez MsMickey, 17 Czerwiec 2013.

1. MsMickey

MsMickey Fanka BB :)

:cool:

Tu proszę o zamieszczanie swoich pomysłów imprezowych, ich realizacji; co się udało, co nie, jaki efekt ogólny. A ponieważ piszę jako laik więc proszę o DETALE. Czyli:
    - plan działań wstępnych
    - harmonogram
    - zakupy - gdzie (np sklepy online)
    - synchronizacja
    - kulinaria: przepisy mogą iść do przepisowni ale takie ogólne kulinarne sprawozdanie (co z czym, kiedy i po czym)
    - miejsca (bawialnie, restauracje, pomysły)

Tylko nie przestraszcie się, pojedyncze elementy też mile widziane;-)
    Opcjonalnie - dla chętnych - zdjęcia:-D

2. Muńka

Muńka Fanka BB :)

Jestem świeżo po imprezie, więc wrzucam coś tam...

Impreza roczkowa była zaplanowana z trzema posiłkami: obiad, słodkie, kolacja.
    Na obiad zupa krem z brokułów, mięcha, pyry, kalafior z bułeczką, sałatka grecka.
    Na deser tort, tarty z truskawkami i borówkami, cupcakes, muffiny, ciasteczka kolorowe, biszkopt dla teścia bo na diecie, ale zrobiłam też z jego części torcik dla Gabi, który pochłaniała swoimi łapkami.
    Na kolację wyroby od zaufanego znajomego (kiełbachy, kaszana, szynka), rolada łososiowa ze szpinakiem ( miód w gębie!!!!!!), rolada drobiowa, pomidory z mozzarellą.

Dla dzieciaków bańki, balony, malowanie twarzy. Ale i tak zabawy w tunelu z ikei i namiocie na plażę były najlepsze :-D

Zakupy w tesco :-) ale warzywa i owoce na pobliskim targu.

miejsce: mieszkanie :-D:-D

Nie wiem MsMickey, czy o to Ci chodziło :-p:-);-)

tak wyglądał słodki stół:

DSC_6519.jpg DSC_6516.jpg DSC_6526.jpg DSC_6512.jpg DSC_6532.jpg DSC_6572.jpg tort.jpg

tort z cukierni Sowa, reszta własny wyrób :-)

Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2013
  3. reklama
  4. MsMickey

No brawo, Jogibabu;-)

A jakie mięcho nie łaska napisać?;-)
    Przepisy na tartę i inne wyroby wrzucić na przepisownię ... Raz! raz! :-D

P.S. Muńka normalnie mam ochotę Cię wynająć do pieczenia... Czapki z głów, Panie i Panowie, nadchodzi... Zygmunta! Cicha woda w kwestiach cukierniczych:-D

5. Muńka

Muńka Fanka BB :)

Trenowałam przed roczkiem i końcowy efekt był zadowalający :-)

Z mięcha była kaczka z farszem (teściowa), udka nadziewane i zawijańce z farszem z marchewki - robiła to znajoma i przepisów brak. Przepisy na słodkości wrzucę, jak Gabi pójdzie w kime.

Rolady na kolację też robiła znajoma, ale chcę wyciągnąć od niej przepis na tą z łososiem, jak dla mnie niebo w gębie!

6. MsMickey

Muńka na roladę z losiem i szpinakiem mam przepis:-) robiłam i jest prosta i smaczna. Ale wrzuc Twój - może lepsza;-)

7. aronia12

aronia12 Fanka BB :)

jest dziec - jest impreza: swietny tytul watku :-D Podziwiam Was, ze Wam sie chce :-) Odkad zaszlam w ciaze jakos para na imprezy ze mnie zeszla. A pomyslec, ze jeszcze w 2010 bylismy gotowi pojechac 700km w jedna strone tylko po to, by zaimprezowac :sorry2:

Edit: po zdjeciach i opisach Munki i Sunshine wpadlam w kompleksy :zawstydzona/y:Jestescie niesamowite :rofl2:

8. Sunshine6

Sunshine6 Fanka BB :)

Dwie imprezki wg swiadkow sie udaly wiec pozwole sobie podzielic sie doswiadczeniem.

Roczek w PL obiad i slodkosci

Motyw: Sówki
    Kolorystyka: Róż, fiolet
    Lokalizaja: mieszkanie ;-)
    Menu główne tradycyjne: Rosół, ziemniaki, kuleczki ziemniaczane (smazone jak frytki z gotowanych ziemniaków), roladki z piersi serem i pieczarkami(tesciowa), karkowka z pieczarkami w sosie pomidorowym, salatka z selerem konserwowym, szynka, serem, schabowe, kurczak, gołąbki w sosie pomidorowym, sałatka z pomidorem, sałata, porem, młoda kapusta, gyros, przekąski (ogórki, buraczki) kompot, winko. Obiad przygotowania praca zbiorowa ja, tesciowa, i macocha
    IMG_6824.jpg IMG_6838.jpg
    Na słodko: Tort sowa (taki sam do Munka :-D), ciasta z sowy, kruche ciasteczka w krztałcie serduszej (ja), babeczki z galaretka i kremem. Owoce.
    IMG_6961.jpg IMG_6971.jpg IMG_6998.jpg IMG_7001.jpg IMG_6993.jpg

Dekoracje pozostałości po baby shower :-p zakupione na ebay'u. Balony ze sklepu, hel po ciezkich staraniach z kwiaciarni :-D
    Ubiór: Sukienka prezent swiąteczny spineczka dzieło mamci ;-)

Urodzinki w UK.

Motyw: Kaczuszki
    Kolorystyka: Żółto-Niebieski
    Plan: Wczesniejszy szkic ;-):-p
    Dekoracje: internet (ebay, urodzinki.pl), flagi małe-duże, baner "sto lat", baner trójkąty, słoiczki z cukierkami, pojemniczki na popcorn - robialam sama
    Menu słodkie: tort, babeczki tortowe, muffinki bakaliowe, sernik na zimno, kruche ciasteczka, lizaki, cukierki, popkorn maslany,
    Menu wytrawne: sałatka z arbuzem, oliwkami, mieta, feta, wrapy z kurczakiem wedzony, filadelfia, pomidorkami, oliwkami, kurczak curry, czerwone pesto, salata, sałatka z tunczykiem, makaronem, czerwona fasolka
    Ubiór: coreczka i mamcia na żółto-biało, tatuś na niebiesko, opaseczka mamci dzieło ;-)
    Drinki/Napoje: Sangria, Pimms, soki, woda
    Ograniczony budżet!

IMG_7432.jpg IMG_7549.jpg IMG_7554.jpg

Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2013
  9. Sunshine6

10. reklama
  11. Sunshine6

12. MsMickey

Sunshine: WOW... Fajowo i tu i tu:-):-):-)

No dalej, Dziewczyny, nie wstydzimy się:-):-):-)

Poleć forum