reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

język niemowląt

reklama
Cześć - czy mogę też poprosić o przesłanie tej książki , dużo dobrego o niej słyszałam i z chęcią bym poczytała. Podaje e-maila loja75@wp.pl.Z góry serdeczne dzięki:-):-):-)
 
jestem dopiero w o wstępie i pierwszym rozdziale tej książki i muszę powiedzieć że czytam ją z zainteresowaniem, aczkolwiek uważam że niektóre metody postępowania z dzieckiem są trochę staromodne i ciężkie do zastosowania np wprowadzenie stałych pór karmienia, aktywności i snu. nie jest realne abym karmiłą Lilę co 3 h skoro ona po karmieniu potrafi przez 2h baraszkować to potem musi trochę pospać. teraz zobaczcie, już dawno odeszło się od metody regularnego karmienia i wprowadziło się karmienie na żądanie. i komu wierzyć co jest lepsze. Moja nuna i tak określa swoje pory na karmienie, w dzień częściej, w nocy rzadziej i powoli to są unormowane godziny nieznacznie różniące się. fakt że jeżeli kąpiel wypadnie troszkę później to wszystko się przesuwa w czasie ale chyba nikt nie jest w stanie robić wszystkiego na godziny, choć autorka nie karze sztywno trzymać się czasu.
 
Anii zgadzam się z Tobą w zupełności, moje dziecko zawsze jest aktywne po kilka godzin. Kąpanie też czasem wypada później, spacer się przedłuży i cały rytm diabli wzięli. Nie mogę też przekonać sie do teorii smoczka, chociaż jest bardzo kusząca, ale muszę przyznać, że jak na razie nie daliśmy się pokusie.
 
reklama
Do góry