reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

język niemowląt

dziewczyny a jakich pieluszek uzywacie?bo my Pampersa i juz wkurzaja mnie.new born'y byly super a te new baby , jak nuna zrobi kupe to zazwyczaj wyciekaja na pleckach...wiadomo jak tylko pobrudzi pieluszke lekko to nie, ale jak jest tylko wieksza kupa to konczy sie przebieraniem calej Lili...probowalam co jakis czas zmieniac pieluszki na inna firme ale zawsze konczy sie to alergia...a wy jak macie???
 
reklama
Anii mamy podobne doświadczenia z pampersami, ale nadal ich używamy, podobno rewelacyjne są jakieś pieluszki z lidla, ludzie na forach bardzo je chwalą, ale u nas nie ma tej sieci więc nie miałam okazji przetestować. No i staram sie, żeby słonik był w tetrze minimum raz dziennie
 
jak urodził się Maks to dostaliśmy wiele prezentów dla niego.każdy kto nas odwiedzał przynosil ze sobą pieluszki:-) ,tak więc mały miał na pupie chyba wszystkie pieluszki świata. jednak mi do gustu najbardziej przypadły Huggies Super flex, fajnie wchłaniają, nic nie wycieka, są elastyczne i co najważniejsze nie uczulają. Co do papmersów, to new born też są ok.
z ciekawostek powiem wam, że biedronkowe pieluszki "Doda" są całkiem całkiem. Aż sama sie ździwiłam. Mam na przyszłość jeszcze Pampers Activ Baby. Ciekawe jakie one będą?
 
Tez przetestowałam troche tych pieluszek:-)i używam pampersów. Hugisy też są ok, a jeszcze dostałam takie pieluszki "labell". były też ok. Jeśli chodzi o pieluszki z biedronki to ja nie byłam z nich zadowolona, kupiłam kiedyś dla córki i one takie się twarde robiły jak dziecko nasikało. Zmieniałam jej co chwila bo wydawało mi się że to musi jej przeszkadzać. Więc mimo że tańsze to nie zaoszczędziłam:dry:
 
Co do pampersow 2 to tez mamy czaseto plecki zachlapane a i przesikac nam sie gdzies bokiem zdazy bo to chyba bedzie strazak z tego chomika taka ma sikawke.... haginsy tez sa fajne wlasnie za ta gumke z tylu i chyab w nozki sie tak nie wzynaja jak pampersy niestey ja zostalam obdarowana i musze wykozystac zapasy.. jeszcze troche i bedziemy sukac idealnych bella sa bardzo dobre bo bawelniane nie odpazaja ale czesto trzeba zmienaic przez co drozej wychodza... Goralak oklaski ja probowalam raz dziennie w tertre pakowac ale jak mnie pare razy zalatwil ... to mi sie odechcialo po mieisiacu sie poddalam..:dry: :baffled:
 
dzięki.no cóż...pozostaje szukać dalej. nie lubię eksperymentów na Lili. ale kto lubi...pozdrawiam.
ps. jeśli się komuś przyda to moja koleżanka poleca również pieluszki z Rosmanna. uważam też że są fajne, dobrze wchłaniają, mają gumkę z tyłu i jeszcze ani razu mi nic nie wyciekło, ale moja Lila była wysypana cała po ok. tygodniu stosowania od pasa po dupcię.koleżanki Kubusiowi nic po nich nie jest. każde dziecko jest inne...
 
My dzis rano po pampersach mamay do p[arnia sporo rzeczy....wiec pampersow nie polecamy juz stanowczo.... czekam tylko az sie skoncza:baffled:
 
ja uzywałam cały czas pampersów- ostatnio juz nr 3....no a maz 2 dni temu kupił tak wypróbowac huggiesy ale nie flex jak piszecie tylko jakis classic(nie maja zadnej gumki z tyłu- a szkoda) bodajze- i niezbyt mi sie podobaja....wolałam pampersy- nic mi nie wysiekało z nich- pomijajac fakt jak tata załozył na poczatku pampersa za płytko- to poleciała jajecznica na plecy i body, spiochy do prania odrazu były...:tak:
 
reklama
My zmienilismy z pampersów(chociaz były bardzo dobre lecz niestety bardzo drogie) na pieluszki z TIPa z reala sa bardzo fajnie i nic z nich nie wycieka....jedynym minusem to bardzo mocne zapięcie na brzuszku i trzeba sie troszke wysilic żeby odpiąć bo nie jest na rzepe tylko plaster...
 
Do góry