reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Joga/fitness/pilates i inne zajęcia na multisporta w Warszawie

megalija

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Maj 2013
Postów
1 384
Miasto
Warszawa
Cześć. Szukam jakiś fajnych zajęć dedykowanych przyszłym mamom, ale w miejscach honorujących multisporta. Macie jakieś polecenia? W mojej okolicy zajęcia 'Forma w ciąży' i 'Aktywne 9 miesięcy' odbywają się okołopołudniowo. W weekend nic, zero, null. Troszkę mnie to dziwi bo na pewno nie jestem jedyną kobietą w ciąży która pracuje... Chętnie skorzystam z Waszej wiedzy jeśli zechcecie się podzielić :)
 
reklama
Joga to świetne rozwiązanie :D Polecam każdemu. Moim zdaniem fajna jest np. ta joga kundalini wroclaw jogawroclaw.pl :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć. Szukam jakiś fajnych zajęć dedykowanych przyszłym mamom, ale w miejscach honorujących multisporta. Macie jakieś polecenia? W mojej okolicy zajęcia 'Forma w ciąży' i 'Aktywne 9 miesięcy' odbywają się okołopołudniowo. W weekend nic, zero, null. Troszkę mnie to dziwi bo na pewno nie jestem jedyną kobietą w ciąży która pracuje... Chętnie skorzystam z Waszej wiedzy jeśli zechcecie się podzielić :)
Hej, udało Ci się znaleźć jakieś zajęcia wieczorem lub w weekendy w Warszawie? Ja też szukam, ale znalazłam tylko jedno studio na Białołęce.
 
Hej, udało Ci się znaleźć jakieś zajęcia wieczorem lub w weekendy w Warszawie? Ja też szukam, ale znalazłam tylko jedno studio na Białołęce.
Niestety nic typowo dla kobiet w ciąży nie znalazlam. Dołączyłam na jogę "dla normalnych" w i love fitness i instruktorka (Ewelina) modyfikowała mi cwiczenia.
 
Ale jedynie mulstisport wchodzi w grę?

Ze swojej strony polecam wybranie sie do Airo. Jest to duża sala, gdzie obecnie organizowane są również różnego rodzaju zajęcia sportowe dla dorosłych takie jak tricking czy akrobatyka sportowa. Można wybrać się samodzielnie, ale również z dzieciakami

Kilka razy tam byliśmy, jak mielismy akurat wolny weekend.

aseptyczny.pl/dlaczego-warto-organizowac-firmowe-imprezy-integracyjne/

jest to też świetne miejsca na organizację imprez integraycjnych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry