reklama

kącik ubraniowy...

Piaska

Fanka BB :)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Chciałam zaprosić wszystkie forumowiczki z ŁODZI i OKOLIC na SWAP, czyli wymianę ubrań do Manufaktury w najbliższą sobotę na godzinę 11.00. Impreza odbywa się na II piętrze w Muzeum Fabryki. Jest to świetna okazja, żeby odświeżyć swoją szafę, pozbyć się rzeczy, które w niej zalegają (swoje lub dziecięce), wymienić je lub odsprzedać w rozsądnej cenie.

reklama

kika1985

Zaciekawiona BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Myślę, że to bardzo interesujący pomysł, warto pomyśleć o organizacji "takiej wymiany" w każdym mieście, uważam, że bardzo istotne jest to, aby w czasie spotkania każda z Nas poczuła się swobodnie, i mała możliwość przymierzenia ubrań, w komfortowych (nie krępujących) warunkach

Rozwiązania
0
Ostatnio kupuję dość często w Rabarbarze Sukienki - ODZIEŻ - Rabarbar. Fajnie się czasem wyróżnić :) Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w bliźniaczej ciąży i pewnie będę musiała uzupełnić szafę o jakieś urocze większe rozmiarki, bo czuję, że szybko się powiększę :-p

Rozwiązania
0
Ja myślę, że zdecydowanie warto poszperać informacji na ten temat w Internecie. To się bardzo dobrze sprawdza :)

reklama

Trisss

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No właśnie sama zamawiam ciuchy praktycznie jedynie przez internet. Kiedyś kupowałam stacjonarnie, jednak potem z wiekiem zaczęłam odkrywać, ze chodzenie po galeriach sprawia mi o wiele mniej przyjemności niż wcześniej jak byłam nastolatką.
Polecam 2 sklepy. Openwear i megakoszulki. W dobrej cenie można kupić tam świetne bawełniane ubrania.