reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Kacperek

M

Melanie

Gość
Jakis czas temu znalazłam na allegro aukcje - cegiełki na leczenie Kacperka
to jest mały chłopczyk około 2 letni, śliczny i mądry ale ciężko chory - białaczka

Śliczne oczki tego malucha spoglądające na mnie ze zdjęcia nie pozwoliły mi zostawić go bez pomocy
zalicytowałam cegiełki i wkleiłam linka do tej aukcji u lipcówek i u nas.

Teraz otrzymałam maile z informacją, że jedna Pani, która mieszka nieopodal szpitala gdzie przebywa Kacperek - poszł go odwiedzić
i na bieżąco zdaje relacje co słychac u Kacpra

Jeśli macie ochotę zainteresować sie ta sprawą - podaje linkę :)

http://www.mamo-tato.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=11904&postdays=0&postorder=asc&start=0

ROBIŁAM SPECJALNY WĄTEK, ŻEBY NIE ZGINĄŁ GDZIEŚ, TYLKO ŻEBY BYŁO ZAWSZE WIDOCZNE

reklama

madga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
może coś źle otworzyłam ale jest napisane że aukcja się skończyła... zdjęcia chłopczyka są usunięte...
chętnie bym pomogła ale co teraz? zaraz może rozejrzę się dokładniej...

a tak w ogóle, takie to straszne jak takie maleństwa tak ciężko chorują... współczuję bardzo temu orzeszkowi kochanemu i jego rodzicom... oby udało się chłopca wyleczyć!!

madga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
o sorki... to cegiełki się skończyły, teraz można wylicytować delfinka...

M

Melanie

Gość
można tez poprostu wpłacić sianko na konto :)
wrazie jakby sie aukcja skończyła :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
mrozik_j Możesz pomóc...zobacz 0
kojotek911 Wcześniaki 88
E Początek szkoły 2

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry