reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarz

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Joaska, z wydrukiem nie ma problemu ale jak dla mnie to za drogo. Bo za wydruk na zwyklym papierze musze zaplacic 60-70 zeta. Na papierze foto o wiele wiecej. Wiec chyba zrobie A4 za darmo z pracy. Kupie tlyko papier foto i obdaruje wszystkich :-)
Vici, dzieki za pochwale :-) Do profesjonalnej roboty jeszcze mi daleko, ale na swoj uzytek jak dla mnie moze byc ;-) To wcale nie jest trudne tlyko strasznie czasochlonne, a moje dziecko zbytnio mi nie pozwala aby usiasc przy kompie, wiec bawie sie z tmyi kalendarzami juz tydzien i jeszcze nie sa skonczone :-)
 
reklama
My też sami zrobilsmy kalendarz, dla mojego brata, co to jest daleko i tęskni za siostrzenicą ;-)
Ale do Priscilli dzieła to sie nawet nie umywa, choć i tak Wam pokaze :-D Strony zostały później zbindowane i na dole były dziurki do powieszenia :-)
 
A my damy kaledarz babcia taki gotowy gdzie jest miejsce na fotke i co miesiac bedziemy wysylac aktualne zdiecie Victorka na dany miesiac.W ten sposob beda mialy najbardziej aktualny kaledarz:-D
 
Margarett, kalendarz przesliczny!! Ja wlasnie swoj chce tak zmienic aby na dole byla taka tabelka jak u Ciebie. Powiedz mi - drukowalas to na A4?
 
Priscilla, Margaret kalendarze super, gratuluję umiejętności
 
margaret my podobny kalendarz zamowilismy wlasnie w foterii dla dziadkow pod choinke... na kazdej ztronie osobny miesiac ze zdjeciem naszych dzieci :) wydruk byl na papierze fotograficznym ale format niezbyt duzy - taki mniej wiecej A4
 
My równiez w foterii zamawialismy dla dziadków i pradziadków pod choinke ! fakt że format nie za duży ale ogolnie całkiem fajny! własny tekst na pierwszej stronce równiez zamieściliśmy!!! dobry pomysł na prezent na dzien babci czy dziadka!!! polecamy!
 
a my zrobiliśmy tutaj:
http://foto.wp.pl/index.php?menu_pwd
i wyszły (6) zajebiste, na czarnym tle, każdy miesiąc inny i jeszcze jak robilism,y zdjęcia to np. na styczeń nałożyliśmy Polce dużą czapę i szalik (apropos-to właśnie zdjęcie jest w podpisie), jak luty, opis"idzie luty podkuj buty" i Polka w bosych stopkach wspiana się na wielgachne górskie buty taty:-D:-D:-D:-D itd. wyszły super. cena 50 parę złotych:-):-):-):-)
 
Margarett, kalendarz przesliczny!! Ja wlasnie swoj chce tak zmienic aby na dole byla taka tabelka jak u Ciebie. Powiedz mi - drukowalas to na A4?
Tak, na A4.

Joaśka super pomysł z tymi aktualnymi zdjęciami :-) :tak: Muszę o tym pomyslec :-D I od razu koszta sie rozłożą na cały rok ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry