reklama

Kardiolog dziecięcy w Krakowie

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez anetaa_, 10 Czerwiec 2011.

1. anetaa_

anetaa_ Zaciekawiona BB

Poszukuję namiarów na dobrego kardiologa dziecięcego w Krakowie. Najchętniej przyjmującego prywatnie.

2. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

kochana polecam Kardiodent na ul. królewskiej 56. ja tam chodzę z córką ponieważ mamy małą wadę serca - lekarze super podejście do małego pacjenta. my chodzimy do prof. Szydłowskiego.
    tutaj masz stronę kardiologia

3. reklama
  4. kalisa

kalisa Fanka BB :)

Podpisuje sie pod tym co napisała polusia !! byliśmy u prof. Szydłowskiego i rewelacyjnie zajął sie naszym synem, który początkowo w ogóle nie chciał współpracować :) Wszystko dokładnie sprawdził opisał i pokazał nam na ekranie. Polecam Go z całego serca ! Myśmy byli w Scanmed miltimedis na Wrocławskiej 53

5. anetaa_

anetaa_ Zaciekawiona BB

Dzięki dziewczyny z odpowiedź. Dzisiaj byliśmy u prof. Szydłowskiego w Scanmed miltimedis ( akurat ktoś zrezygnował i był wolny termin noi troszkę taniej niż w Kardiodent :-) )
    Tak jak pisałyście - lekarz rewelacyjny. Super podejście do dziecka, dokładny, wszystko nam wytłumaczył. Jednym słowem lekarz godny polecenia dla Naszych dzieci.

6. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

Czy Szydlowski w Scanmedzie na Wrocławskiej przyjmuje prywatnie czy z NFZ-tu? Jakie ma terminy? Mam skierowanie do kardiologa i nie wiem gdzie się wybrać.

Ostatnia edycja: 14 Lipiec 2011
  7. kalisa

kalisa Fanka BB :)

ewitka przyjmuje prywatnie, my czekaliśmy tydzień na wizyte

8. Winka

Winka PoplątanA z PomieszanieM

Może komuś się przyda :

Polecam panią doktor Jolantę Oko - Łagan - kardiologa dziecięcego.
    Przyjmuje W JCM na ul. Wierzyńskiego 9. Bardzo fajna i miła babeczka.

9. Sertab

Sertab Początkująca w BB

Polecam doktora Kordona. Przyjmuje w Prokocimiu i Centrum Medycznym dla Dzieci na ul. Borkowskiej na Klinach.

10. reklama
  11. Angia8902

Angia8902 Zaciekawiona BB

Dobrzy lekarze są w Jurajskim Centrum Medycznym na Balickiej. Przyjmują prywatnie i na NFZ nie trzeba długo czekać

12. Agus1978

Agus1978 Zaciekawiona BB

Popieram - dwie swietne babeczki kardiolozki (Oko-Łagan i Załuska-Pitak). Bardzo szybko mozna miec termin (na NFZ), sprawnie przy rejestracji i potemjak juz zmaluszkiem jest sie na miejscu. Polecam z celego serca.

Poleć forum