reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie a uroda

ja też używałam mustella i mam kilka rozstepów ale uważam że gdyby nie on miałabym ful rozstepów...bo mam sklonnosc

teraz uzywam vichy omijam brodawki i sie smaruje

trza zadbac o siebie:-)
 
reklama
Ja mysle ze wszystkie szampony przeciwłupiezowe mozna uzywac podczas karmienia piersia:tak:
Sama mam łupiez i caly czas uzywam szamponu head&scholders:-)Zdarzylo mi sie tez kupowac saszetki Nizoralu i kompletnie nic sie nie dzialo ani z mlekiem ani z dizecmi po karmieniu
 
Witam,

Ja używałam ekologicznego kremu Alphanova i jestem zadowolona (rozstępów nie miałam - nie wiem czy miałabym jeśli bym nie smarowała, ale lepiej smarować niż nie) i przynajmniej nie musiałam się martwić, że jakieś świństwo przejdzie do mojego Maleństwa. Miałam smarować się Mustelą, ale z tego co pamiętam, jak spojrzałam na skład to podziękowałam.

buzka
 
by zapobiec zwisającym piersiom od samego początku ciąży nawilżałam swoją skórę oliwką dla may oraz norweskim kremem którego już nie pamiętam nazwy. Dużą rolę również odegrał biustonosz który nie uciskał piersi, akurat mialam baby ono, taki sportowy bawełniany stanik z możliwością odpięcia miseczki do karmienia.
 
Kosmetyki od pierwszych dni są bardzo wskazane!!! ja stosowałam na brzusio pprzeciw rozstępową kuracje z firmy efektima pharmacare i bardzo się cieszę, że to robiłam. Dzięki temu nie mam żadnego rozstępu, a skóra była wzmocniona i całą ciażę taka głaaadziutka :)
 
reklama
Ja zaraz po porodzie schudłam i potem długo długo po byłam bardzo szczupła, pozostał tylko mały brzuch (myślę że gdybym poćwiczyła to brzuch byłby ładniejszy).
 
Do góry