reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie butelką po odstawieniu od piersi?????

julcia_89

Szczęśliwa mama Mikołajka
Dołączył(a)
5 Marzec 2008
Postów
15
Dziewczyny mam mały problem od 4 dni karmie malego butelką (Mikołaj ma 5 i pół miesiąca) Na początku nie chciał butelki ale musialam go odstawic bo wracalam na uczelnie, po płaczu i wrzasku załapał chociaż nadal krzywi się, ale chodzi mi o ilosc pokarmu jaka wypija moj synek:
ok 7 rano- 50 ml. (raz wypił 120 :szok:)
10.30- 50-70ml
12.30- obiadek
14.30- 60-70ml
17.00- deserek
19.30. ok. 60ml
ok 22. - 120ml
no i w nocy troszkę wypije

Wydaje mi się że powinien wypijac tak jak jest na opakowaniu mleka Bebilon 2 czyli 150ml ale on tyle nie pije martwie sie ze schudnie i to bedzie moja wina. Może to kwestia tego ze to pierwsze dni po przejsciu na butelkę???? Moze mialyscie podobną sytuacje??
 
reklama
Mamy jeszcze większy problem bo Kacper nie chce słyszeć o butelce, poprostu nie odpowiada mu smak mleka bo gryzaka ssie normalnie , Ania na czas karmienia wyszla z pokoju,horror, plakalem razem z synkiem,pomocy,probowalismy juz bebiko omneo 2 i bebiko 2, nic to nie daje,a moze doslodzic mleko - prosimz o pomoc,lekarki wielkie madrale ,wzsylismz z gabinetu zniesmaczeni i glupsi niz zazwyczaj, nic a nic nie pomogly,POMOCY
 
Mamy jeszcze większy problem bo Kacper nie chce słyszeć o butelce, poprostu nie odpowiada mu smak mleka bo gryzaka ssie normalnie , Ania na czas karmienia wyszla z pokoju,horror, plakalem razem z synkiem,pomocy,probowalismy juz bebiko omneo 2 i bebiko 2, nic to nie daje,a moze doslodzic mleko - prosimz o pomoc,lekarki wielkie madrale ,wzsylismz z gabinetu zniesmaczeni i glupsi niz zazwyczaj, nic a nic nie pomogly,POMOCY
Sukces!! Mikołaj pije wiecej ale nadal tak jak pierś. Może spróbujcie Bebilon, moze do smaku dodac kaszke, no i cierpliwość moj synek jak zglodnial to wypil 170ml. Spróbujcie strzykawka podac malemu mleko.

Pozdrawiam
 
Jeśli żona ma jeszcze pokarm spróbujcie podawać mleko modyfikowane "pół na pół" z mlekiem mamusi. Można tak mieszać mleczko, wiem to od położnej. Może jeśli synek poczuje smak mleka mamy to chętniej wypije taką mieszankę. Potem stopniowo możecie zmniejszać ilość mleka naturalnego w tej mieszance. życzę powodzenia:)
 
Do góry