reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie dziecka mm i mlekiem sciaganym z piersi

Dołączył(a)
9 Styczeń 2020
Postów
3
Witam, jestem świeżo upieczoną mama bo mój synek ma miesiąc i 3 dni i niestety ściągam mleko z piersi i dokarmiam go mm. Od kilku dni synek ma problemy z brzuszkiem pręży się, podkurcza nóżki, i płacze ale nie zanosi się. Podajemy mu espumisan i herbatkę z kopru włoskiego do picia. Jego płacz nie jest o jednakowej porze dnia wiex to chyba nie kolka ale martwi mnie że zaczyna mu coś dolegac. Chce przestawić synka całkiem na sztuczne mleko ale mam cały czas jakieś wyrzuty sumienia. Czy któraś z Mam miała podobną sytuację? Skoro silne kolki nie pojawiły się do tej pory to jest jeszcze możliwość że będą? Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)
 
reklama
Wywal herbatkę, to nie czas na nie, a poza tym koper włoski nie jest dobry dla dzieci. Brzmi dość typowo na wiek. Może po prostu dyschezja? A brzuszek twardy czy miękki? Trzeba dużo nosić brzuch do brzuszka, polecam chustę. Można też masować. Podajesz wit D?
 
Witam, jestem świeżo upieczoną mama bo mój synek ma miesiąc i 3 dni i niestety ściągam mleko z piersi i dokarmiam go mm. Od kilku dni synek ma problemy z brzuszkiem pręży się, podkurcza nóżki, i płacze ale nie zanosi się. Podajemy mu espumisan i herbatkę z kopru włoskiego do picia. Jego płacz nie jest o jednakowej porze dnia wiex to chyba nie kolka ale martwi mnie że zaczyna mu coś dolegac. Chce przestawić synka całkiem na sztuczne mleko ale mam cały czas jakieś wyrzuty sumienia. Czy któraś z Mam miała podobną sytuację? Skoro silne kolki nie pojawiły się do tej pory to jest jeszcze możliwość że będą? Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)
Wywal herbatkę, to nie czas na nie, a poza tym koper włoski nie jest dobry dla dzieci. Brzmi dość typowo na wiek. Może po prostu dyschezja? A brzuszek twardy czy miękki? Trzeba dużo nosić brzuch do brzuszka, polecam chustę. Można też masować. Podajesz wit D?
Brzuszek masujemy, kładę synka na brzuszku, nosimy, i ostatnio położna powiedziała mi żeby również rozchylac pośladki wtedy dziecko powinno też puścić bąka czy łatwiej będzie zrobić mu kupę. Ja to jestem przestraszona bo to Nasze pierwsze dziecko i wszystko gdzie reaguje płaczem martwi mnie ale to chyba normalny objaw i matki. Witaminę D oczywiście podajemy :) A kolki jeszcze mogą się pojawić u dziecka które ma miesiąc? Położna powiedziała, że jeśli teraz nie ma to już nir powinien mieć.
 
Niestety ,te pierwsze miesiące są trudne dla malucha , zanim jelitka dojrzeja , kołki podobno do3 miesiąca, ale nie wiem bo jedni mówią że do ,a inni że od
 
Niestety ,te pierwsze miesiące są trudne dla malucha , zanim jelitka dojrzeja , kołki podobno do3 miesiąca, ale nie wiem bo jedni mówią że do ,a inni że od
Przykro patrzeć jak dziecko się męczy. Serce pęka jak słyszy się płacz, który ciężko uspokoić mam nadzieję że u Nas szybko minie. A jakie Panie dawały mleko sztuczne? Bo my bebiko i zastanawiam się czy może nie zmienić.
 
Przykro patrzeć jak dziecko się męczy. Serce pęka jak słyszy się płacz, który ciężko uspokoić mam nadzieję że u Nas szybko minie. A jakie Panie dawały mleko sztuczne? Bo my bebiko i zastanawiam się czy może nie zmienić.
Ja od początku nan, dlatego że takie było w szpitalu ,i tak zostało, wiem że to straszne ,ale często nic nie możemy poradzić, zmiany mleka tez nie są dobre, bo znowu brzuszek musi się przystosować, ale często nie ma innej rady
 
Naprawdę?? Coś w tym może być, ja dane popołudniu i zawsze potem się mala denerwuje ,ale nie powiazalam tego ,to można odstawic ?
Możesz odstawić dla sprawdzenia. Jeśli się potwierdzi to albo zmiana preparatu, albo, jeśli kp - suplementacja przez mamę.
 
reklama
Do góry