reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie mm

Adam2020

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Marzec 2021
Postów
39
Witam,
3 miesiące temu zostałam mama małego Adsia. Mam pytanie do mam karmiących mlekiem modyfikowanym. A mianowicie już odchodzę od zmysłów. Mój syn je strasznie nieregularnie tzn są dni, że zje 120 natomiast są dni takie jak dziś, że zjada 90. Ogólnie jego przedział to pomiędzy 90 a 150. Więcej je w nocy, ale to zrozumiałe ponieważ budzi się tylko raz na jedzenie. I moje pytanie brzmi czy to normalne - taka rozbieżność i to, że raz jest tak a raz inaczej.
Bardzo proszę i z góry dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
Tez mam jeszcze zapiski...mój Boże, kosmos i czarna dziura. Żadnej reguły w jedzeniu córki nie było.
Synka położna kazała wybudzać na jedzenie max co 4 godziny bo miał lekka żółtaczkę. A Bulek miał to w nosie i potrafił spać przez 6 godzin ciągiem zanim brzuszek mu zasygnalizował, ze wypadałoby coś zjeść..
 
reklama
U nas było bardzo regularne jedzenie. Czy mleko moje, czy modyfikowane - stałe porcje o stałych porach. I tak trwało to kilka miesięcy... aż przestało. Dziecko raz zjadło pełną butle, a drugiego dnia parę łyków i koniec. Ile ja się zamartwiałam... później poczytałam jeszcze ile mleka na dobę wypijają rówieśnicy i dopiero mi się zrobiło słabo, bo u nas dużo mniej. Zaczęliśmy ważyć co kilka dni żeby sprawdzić czy przybiera. Oj...teraz mi się chce z tego śmiać. Dziecku nic nie było - pięknie się rozwijało, miało dobry humor, zero dolegliwości. Ot po prostu różny apetyt, jak każdy człowiek.
Jeśli u Was nie ma żadnych innych powodów do niepokoju, to same wahania apetytu są całkowicie normalne.
 
Do góry