reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Córka ma 3 tygodnie. Do tej pory nie było problemów z karmienie. Ale od kilku dni jest strasznie nerwowa przy piersi, ciągle się odrywa ale widać też że szuka więc chyba głodna jest. Nie wiem co robić. Dziś już w akcie desperacji zrobiłam jej mm ale też nie zjadła :( bardzo się martwie
 
reklama
Ponoś do odbicia, zmień pozycję karmienia, zmień pierś. Poprzytulaj, pokolysz delikatnie... Smoczka używacie? Jeśli tak to odstaw.
Szuka piersi bo pierś to mama, to bezpieczeństwo, ulga, ukojenie.
Może nadmiar bodźców, może zaburzone ssanie...
 
Ponoś do odbicia, zmień pozycję karmienia, zmień pierś. Poprzytulaj, pokolysz delikatnie... Smoczka używacie? Jeśli tak to odstaw.
Szuka piersi bo pierś to mama, to bezpieczeństwo, ulga, ukojenie.
Może nadmiar bodźców, może zaburzone ssanie...
Niestety nic nie pomaga bo już próbowałam wszystkiego o czym napisałaś. Smoczka nie używa :(
 
Zgadza się.
To może być za jasno w pokoju, za ciemno, za głośno, za gorąco, za zimno...cokolwiek...
Sama już nie wie.. Karmie w różnych pomieszczeniach. Dziś w nocy było to samo, zwłaszcza na jednej piersi a w dzień to już obie jej nieodpowiadaja. Martwię się strasznie bo przyrosty wagi do tej pory ma na najniższej granicy mimo że jadła póki co ładnie a teraz to już stres, zwłaszcza że że starsza córka miałam straszne problemy jedzeniowe
 
Mama Natalki pamiętam że Twoja starsza córka jest alergiczką, ma refluks wrodzony. To może być genetyczne. Mój synek w wieku 3 miesięcy też tak z płaczem odrywał się od piersi, wręcz nie chciał jeść i były to objawy alergii
 
reklama
Mama Natalki pamiętam że Twoja starsza córka jest alergiczką, ma refluks wrodzony. To może być genetyczne. Mój synek w wieku 3 miesięcy też tak z płaczem odrywał się od piersi, wręcz nie chciał jeść i były to objawy alergii
Dziękuję za sugestie. Szczerze mówiąc to tylko czekam na jakieś objawy alergii u małej :(
 
reklama
Do góry