reklama

Karmienie tylko jedna piersia?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez karolyn1987, 22 Wrzesień 2016.

1. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Mój synek ma prawie 3 miesiące jednak ostatnio nie chce ssać prawej piersi. Possie chwilę i jest ryk i rozdrażnienie. Wtedy przekładamy ma lewa. I po pewnym czasie znowu próbuje dac prawa ale dalej jest to samo. Po prawej piersi widzę że jest dużo mniej pokarmu i boję się że całkiem zniknie. Nie wyobrażam sobie karmic tylko jedna piersią bo obawiam się dysproporcji w wielkości piersi. Dodam że brodawka w prawej piersi się wyciąga ładnie więc nie wiem już co robić. Czy odciagac laktator em? Tylko co jesli zwieksze tu produkcje a maly nie będzie chciał dalej ssac ? boję się że mogę się tak nabawic zapalenia piersi

Ostatnia edycja: 22 Wrzesień 2016
  2. lile

lile Fanka BB :)

spróbuj karmić w innej pozycji, np "spod pachy" - być może o to chodzi (jeśli dziecko ma lekką asymetrię to może mu nie być wygodnie)

3. reklama
  4. karolyn1987

Tylko problem taki ze wydaje mi się że mam za małe piersi do tej pozycji. Albo nie umiem tak przystawiać. Ale spróbuję jeszcze raz

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom

5. Kaana

Kaana Fanka BB :)

A może zapalenie ucha? Moze udaj się na kontrol do pediatry albo zadzwoń do waszej położnej środowiskowej

6. karolyn1987

Próbuję właśnie spod pachy. Ssie lepiej ale ciężko go ułożyć przez moje małe piersi.jest średnio wygodnie

7. lile

lile Fanka BB :)

może z poduchą do karmienia będzie łatwiej?

8. karolyn1987

Ale ja mam chyba z 3 poduchy:( masakra. Mówiłam że mam małe piersi i tu jest problem

9. karolyn1987

Słuchajcie niestety mały się butuntuje przy każdej pozycji. Co robić? Jak będę karmic jedna piersia to pojawi się asymetria piersi? W prawej jest coraz mniej mleka

10. reklama

Poleć forum