reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie tylko jedna piersia?

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Mój synek ma prawie 3 miesiące jednak ostatnio nie chce ssać prawej piersi. Possie chwilę i jest ryk i rozdrażnienie. Wtedy przekładamy ma lewa. I po pewnym czasie znowu próbuje dac prawa ale dalej jest to samo. Po prawej piersi widzę że jest dużo mniej pokarmu i boję się że całkiem zniknie. Nie wyobrażam sobie karmic tylko jedna piersią bo obawiam się dysproporcji w wielkości piersi. Dodam że brodawka w prawej piersi się wyciąga ładnie więc nie wiem już co robić. Czy odciagac laktator em? Tylko co jesli zwieksze tu produkcje a maly nie będzie chciał dalej ssac ? boję się że mogę się tak nabawic zapalenia piersi
 
Ostatnia edycja:
reklama
spróbuj karmić w innej pozycji, np "spod pachy" - być może o to chodzi (jeśli dziecko ma lekką asymetrię to może mu nie być wygodnie)
 
Tylko problem taki ze wydaje mi się że mam za małe piersi do tej pozycji. Albo nie umiem tak przystawiać. Ale spróbuję jeszcze raz

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom
 
Próbuję właśnie spod pachy. Ssie lepiej ale ciężko go ułożyć przez moje małe piersi.jest średnio wygodnie

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja mam chyba z 3 poduchy:( masakra. Mówiłam że mam małe piersi i tu jest problem

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Słuchajcie niestety mały się butuntuje przy każdej pozycji. Co robić? Jak będę karmic jedna piersia to pojawi się asymetria piersi? W prawej jest coraz mniej mleka

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry