reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Karolcia od 3 miesięci jest z nami

Renusia7

Łódź
Dołączył(a)
14 Styczeń 2007
Postów
5
Rozwiązania
0
Dawno nie pisałam na forum, brak czasu. Moje Skarby zajmują cały mój czas. Dlatego też dzisiaj korzystając z wolnej chwilki pragnę poinformować, że dnia 27 kwietnia 2007 roku o godzinie 18:00 przyszła na świat nasza trzecia córeczka Karolinka Agnieszka, mierzyła 62 cm i ważyła 3600g.
 
reklama

justyna z wrześni

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2007
Postów
312
Miasto
Września
Rozwiązania
0
A mój Kacperek-Marian przyszedł na świat 24 kwietnia 2007 roku o godzinie 8.56, ważył 3550 i mierzył 58 cm. Jest moim największym szczęściem na świecie!
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry