reklama

...karolinka moja wymarzona córeczka...

Temat na forum 'Pożegnania' rozpoczęty przez basiaa0572, 6 Styczeń 2012.

1. basiaa0572

basiaa0572 Zaciekawiona BB

Dziś minął miesiąc od odejścia mojej kochanej córeczki Karolinki:-(.Nie wiem czym na to zasłużyłam że Bóg ją mi tak szybko zabrał nie dając mi szansy na jej poznanie.Jestem bardzo zagniewana na niego.Karolinko bardzo mi ciebie brakuje i nie mogę się z tym pogodzić że Cię już nie ma Ty moja mała kruszynko mój malutki pęcherzyku...Napewno jest Ci tam też dobrze i bawisz się w towarzystwie swego ciotecznego braciszka ale chciałabym żebyś była z nami bo mamusia bardzo za tobą tęskni.Każdy dzien bez Ciebie jest wiecznością i nawet Twój braciszek nie jest w stanie poprawić nastroju mamie.Najchętniej bym do Ciebie dołączyła ale wiem że jestem jeszcze tu na ziemi potrzebna więc czekaj na mnie tam w niebie i miej nas w swojej opiece moja mała kochana dziewczynko,mój aniołku.Pamiętaj że bardzo Cię kochamy.Światełko dla Ciebie
    [*]
    [*]
    [*]Śpij w spokoju mój aniołku.

2. sylwetka74

sylwetka74 Fanka BB :)

Witaj Basiu. Przykro, że kolejna mama dołaczyła do naszego grona. Światełko dla Karolinki
    [*]

3. reklama
  4. Monila

Monila Aniołkowa Mama KArolka

Światełko dla Karolinki
    [*]....przytulam cie mocno Basiu

5. Lilijanna

Lilijanna Moderator

Basiu - strasznie mi przykro. :-(

6. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam swiatełko dla Karolinki ***

ps. skad wiedziałas ze bedzie córeczka ?
    przeciez to był 7 tc (przepraszam jezeli cie uraziłam )

7. basiaa0572

Jest coś takiego jak uprawdopodobnienie płci i w akcie urodzenia wpisuje się płeć taką jak podpowiada serce a ja czułam że to będzie dziewczynka.Nie mam córki na ziemi ale jest chociaż w niebie.Światełko dla naszych aniołków(*) (*)

8. mamaszymusia2

mamaszymusia2 Fanka BB :)

Karolciu...(*)

9. wampi

wampi ..::..::..::..

Karolinko światełko dla ciebie
    [*]

10. reklama
  11. kasikz

kasikz Fanka BB :)

Tulam. Swiatelko dla coreczki (')

12. basiaa0572

Dziś minęły 3 miesiące odkąd nie ma mojej kochanej córeczki Karolinki a ja dalej nie mogę się z tym pogodzić.
    Karolinko światełko dla ciebie (*)

Poleć forum