reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel u niemowlaka

Dorcia1431

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2018
Postów
41
Moj synek ma pol roku i od 5 dni ma silny kaszel. Robie mu 3x dziennie inhalacje, oklepuje i podaje syrop prospan. Jak moge jeszcze mu pomoc? W srode ide z nim do?lekarza

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przy półrocznym dziecku do lekarza nawet po dniu czy dwóch silnego kaszlu, a nie tyle zwlekać. Innej pomocy nie widzę
 
Kochana dzieci do pierwszego roku życia są przyjmowane w pierwszej kolejności, jeżeli tego nie wiesz to się upomnij.

I pędem do lekarza, bo jeszcze na płuca zejdzie.
Wprost powiedziala mi ze mam czekac i wejsc pomiedzy pacjentami. Nikt nie chcial wpuscic

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niedawno pisałaś, że męczy Cię kaszel z ropnym odkrztuszaniem. Serio nie wiem na co czekasz. To jest maleńkie dziecko, u którego migiem może rozwinąć się zapalenie płuc. To nie jest dziecko 5-letnie, u którego ewentualnie można na chwilę poczekać i poobserwować, a dziecko poniżej pół roku. Nie pasuje przychodnia, to są inne, jest też dyżur na izbie przyjęć.
 
Mój miał trzy miesiące jak kaszlał, był to tylko kaszel bez temp i innych objawów.. nie strasznie uporczywy ale był i okazało się, że ma zapalenie płuc.. nie czekaj do środy idź jak najszybciej!
 
Pojechałabym na wieczorynke po 18 godz. Moja córka sporadycznie kaszlała, bez temp. i innych objawów i 9 dni leżala w szpitalu na zapalenie płuc
 
reklama
Do góry