reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kaszki

1985Magda

Nadinka moja kruszynka
Miasto
Mysłowice
Rozwiązania
0
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi kaszkami, bo byłam dzisiaj na zakupach i już nic z tego nie rozumiem:zawstydzona/y::no:. Są jakieś kaszki co się robi tylko z wodą (żeby nie zawierały mleka bo Nadinka jest uczulona) Czy ja muszę jej to w ogóle podawać? Jak to się podaję butelką?? Wiem, że dla niektórych to może głupie pytania, ale ja na prawde nic z tego nie rozumiem:unsure::errr::errr:

reklama
Miasto
Barcelona
Rozwiązania
0
Juz ci pisze,otoz sa kaszki mleczne i bezmleczne,
MLECZNE jak sama nazwa wskazuje sa z mlekiem czyli dla ciebie sie nie nadaja z raczej dla twojej dzidzi,
sa tez BEZMLECZNE,czyli dodajemy do mleka juz zrobionego lub odciagnietego,te sa zdecydowanie lepsze,bo majac np.zrobione 165ml mleka,dodajesz do butelki powiedzmy 2-3 lyzeczki kaszki,zalezy czy dziecko lubi gesta czy rzadka i jak ja ciagnie przez smoka lub kubek niekapek,
MLECZNE kaszki zdecydowanie podaje sie lyzeczka,bo zazwyczaj na opakowaniu jest podana ilosc lyzeczek jaka trzeba dodac do wody i dodanie mniejszej ilosci(bo jak zrobisz wedlug przepisu to trudno jest podac ja butelka,dziurka jest zbyt mala,polecam smoki avent te od 3+++) spowoduje obnizenie wartosco odzywczej,
Jak dzidzia ma alergie to jest tez kaszka nestle sinlac(chyba tak sie nazywa,wejdz na strone Nestl

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Wybieraj tez do ktorych trzeba dodac mleko np (tak jak my, bo tez mala ma uczulenie na mleko)Bobovita (po 4 miesiacu) w zoltym opakowaniu.
Te do ktorych dodaje sie tylko wode zawieraja juz w kaszce mleko modyfikowane (to uczulajace).
Czytaj dokladnie etykietki i jak bedzie mleko w skladzie to unikaj:tak::tak::-):-):-)
Pozdrawiam

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry