reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katar

olta

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2022
Postów
37
Witam, moja córka ma 2msc od prawie 2tyg zmagam się z kaszlem i katarem, kaszelek jest rzadko nie ma gorączki, nosek niby nie zatkany bo przy piersi oddycha ale się denerwuje przyjedzeniu. Od 3dni katar stał się zielony. Byłam 2 razy u lekarza ale nic nie widzą oprócz kataru. Charczy noskiem i widać że jej to dokucza. Robię jej ingalacje korzystam z witaminy C oraz czyszcze nosek z pomocą wody morskier i katarku co jeszcze moge zrobic
 
reklama
Jeśli katar jest zielony, to wskazuje na infekcję bakteryjną i zapewne trzeba podać antybiotyk.
Skonsultowałabym z innym lekarzem.
A z czego robisz inhalacje? I jak?
 
Jeśli katar jest zielony, to wskazuje na infekcję bakteryjną i zapewne trzeba podać antybiotyk.
Skonsultowałabym z innym lekarzem.
A z czego robisz inhalacje? I jak?
3 razy dziennie po 10 min. Wcześniej z soli a teraz taka dziwna nazwą nie pamiętam
 
reklama
Ja tylko dodam, ze woda morska izotoniczna sluzy do higieny i czyszczenia nosa. A wody morskiej hipertonicznej uzywa sie przy katarze. Moze to tez pomoze.
 
Do góry