reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kawka:)))

Lenie raczej też nie zaszkodziła,nie miała kłopoów ze spaniem.Na razie jednak wstrzymam się z piciem bo mała od paru dni ma czerwone plamki i krostki na plecach.Pewnie coś ją uczuliło tylko nie mam pojęcia co to moglo być bo prawie wszystko odstawiłam a one nie znikają:-:)-:)-(
 
reklama
1. wejdź na tą stronę Glitterfy.com - Glitter your Picture, Glitter Maker
2. kliknij przeglądaj i wybierz zdjęcie z dysku
3. później kliknij upload&start
4. późnij kliknij Generate Glitter Graphic
5. następnie skopiuj wszystko to co jest w polu BBCode for Forums i wklej w pole podpisu

To małą instrukcja,mam nadzieje ze sie uda;-))

a te plamki to może od kosmetyków mogą być bo nawet te dla niemowlaczków niby hipoalergiczne a mogą uczulic,albo to potóweczki..obserwuj póki co!!
 
ja jak jeszcze karmilam to od samego poczatku po porodzie pilam kawe nawet bez mleka. w szkole rodzenia mowili ze nie wskazane jest picie kawy po poludniu ale to tylko ze wzgledu na to zeby dzidzia spida nie dostala na noc a rano to wrecz mowili ze wskazane na dobre przebudzenie i dla mamy i dziecka. nie dajmy sie zwariowac z tymi ograniczeniami ludzie.

pata234 naprawde przez 4,5 mc nie pilas kawy? podziwiam nie wytrzymalabym(zart):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Dzięki atfk za instrukcję,popróbuje to może mi się uda:tak::tak::tak:.Co do krostek to raczej nie od kosmetyków bo od kilku miesięcy używam tych samych,może rzeczywiście to potówki.Poczekam kilka dni i zobacze.:confused2:
Kawka z mlekiem u mnie odpada bo mała ma skaze białkową:-(



 
no widzę,,ze efekty są!!śliczna dzidzia!!:-)
na ze skazą białkową musisz uważać..bo nawet gdy nie będzie jej widać chwilami na skórze to niestety..to tylko złudzenie!!mój synek tez od urodzenia ma skazę..i walczymy z nią ponad 5 lat:wściekła/y:,teraz spowodowała,ze Fifi choruje na AZS(atopowe zapalenie skóry).dieta eliminacyjna najskuteczniejsza:tak:
 
Dzięki atfk za instrukcję,popróbuje to może mi się uda:tak::tak::tak:.Co do krostek to raczej nie od kosmetyków bo od kilku miesięcy używam tych samych,może rzeczywiście to potówki.Poczekam kilka dni i zobacze.:confused2:
Kawka z mlekiem u mnie odpada bo mała ma skaze białkową:-(

A może używasz oliwki - u mnie skórka jak pupcia niemowlaka, a jak tylko posmaruję czymś tłustym to potówki murowane... fakt, że mała często sypia u mnie pod kołdrą i może jej za ciepło :sorry:
 
czesc.moje dzieciatko ju ztroche starsze,ale tez pilam kawke z mlekiem,bo chodzilam jak zombie i malemu nic nie bylo.takze na zdrowie dziewcznyny:tak:
 
Ja bylam twarda do konca 3-go miesiaca. Ale wiecej nie wytrzymalam bez porannej kawki z mlekiem. Teraz do godziny 12-tej wypijam dwie kawusie a potem oszukuje sie kawa zbozowa Anatol. :-)
pozdrawiam
 
reklama
ja piję kawę i nic sie nie dzieje,przy wszystkich dzieciach piłam.a co do krosteczek,to jeśli jest uczulenie na jedzenie,to wyskakują raczej na brzuszku.
 
Do góry