reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KG w ciąży

Dołączył(a)
21 Lipiec 2021
Postów
3
Hej dziewczyny ;) jestem tu nowa.
To moja pierwsza ciąża taka wyczekana bo dość długo staraliśmy się z mężem, więc wydaje mi się że bywam przewrażliwiona.
Moje pytanie jest takie ile przytyłyście do 19 tygodnia? Ja jestem w 19tyg i już przytyłam 12kg. Wydaje mi się, że to zbyt dużo. Czy któraś z Was też dużo przytyla ?
 
reklama
Na moje oko to jest dużo i powinnaś zacząć uważać.
Ja bym skontrolowała tarczycę i cukier.
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 11kg (poród w 37tc), a w drugiej 8kg (ale poród 35tc).
 
Ja w pierwszej przytyłam 14kg (poród w 40tyg), w drugiej( cc w 38tyg) i trzeciej(poród w dniu terminu) po 7kg a teraz jestem w 25tygodniu i już mam 8kg do przodu i lekarz nie widzi niczego nieprawidłowego. Także wydaje mi się że to kwestia organizmu.
 
To może taka Twoja uroda. Mimo wszystko porozmawiałabym z lekarzem i umówiła do dietetyka.
A jak wyniki glukozy na czczo?
 
To może taka Twoja uroda. Mimo wszystko porozmawiałabym z lekarzem i umówiła do dietetyka.
A jak wyniki glukozy na czczo?
W następnym tygodniu mam wizyte i na pewno skontroluje. Jeżeli chodzi o glukoza lekarz na kolejnej wizycie ma mi wyznaczyć termin. Być może jes tak ze organizm odbija sobie ze wczesniej miał za mało i magazynuje ?
 
W pierwszej ciąży zakończonej porodem w 36 tc przytylam 13kg w drugiej poród w 39tc 11 kg
 
reklama
Hej dziewczyny ;) jestem tu nowa.
To moja pierwsza ciąża taka wyczekana bo dość długo staraliśmy się z mężem, więc wydaje mi się że bywam przewrażliwiona.
Moje pytanie jest takie ile przytyłyście do 19 tygodnia? Ja jestem w 19tyg i już przytyłam 12kg. Wydaje mi się, że to zbyt dużo. Czy któraś z Was też dużo przytyla ?
W pierwszej ciąży przytyłam 14 kg. W drugiej 20 mimo, że moje żywienie się nie zmieniło a ruchu miałam sporo przy biegającej 2 latce. Syn ma 9 miesięcy po kilogramach nie ma śladu, ale fakt, że zaczęłam trenować bo nie byłam zadowolona z własnej kondycji fizycznej i kondycji skóry i ciała.
 
Do góry