reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy basen z niemowlamkiem

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
hej, moja siostra w Angli juz po 8tyg zaczela chodzić z dzieckiem na basen (mieli takie zajęcia, w tym nurkowanie maluchów)- mój mąż nie może się doczekać aż pójdzie z mala na basen. Pytanje do mam które chodzą z Niemowlakami na basen - kiedy zaczęłyście, jak wyglądała pierwsze wizyta - jak się przygotowaliście?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja polecam zapisanie do szkółki. Instruktor pokaże jak trzymać dziecko, jak przyzwyczajać do wody, nurkować. My akurat zaczęliśmy chodzić z córką jak skończyła pół roku. Ale u mnie od 4 miesiąca można było zapisywać.
hej, moja siostra w Angli juz po 8tyg zaczela chodzić z dzieckiem na basen (mieli takie zajęcia, w tym nurkowanie maluchów)- mój mąż nie może się doczekać aż pójdzie z mala na basen. Pytanje do mam które chodzą z Niemowlakami na basen - kiedy zaczęłyście, jak wyglądała pierwsze wizyta - jak się przygotowaliście?
Ja zaczęłam równo po skończonym 12tyg życia. Mieliśmy zajęcia z kobietką która prowadziła. To było oswojenie się z wodą maleństwa. Pokazał jak trzymać, jak pomagać dziecku. Takie maluchy mają jeszcze piękny odruch pływania.

Później chodziliśmy już sami raz w tygodniu.

Co najważniejsze: pieluszki do pływania, ręczniczek z kapturkiem, jakiś kocyk do przebrania, własny podkład, ciuszki na przebranie. Ja brałam jeszcze żel, aby umyć córeczkę po kąpieli w basenie. Pod prysznicem zawsze ja kąpałam i balsamowalam.

Obie córki chodziły na basen od 12tyg.
 
Ja polecam zapisanie do szkółki. Instruktor pokaże jak trzymać dziecko, jak przyzwyczajać do wody, nurkować. My akurat zaczęliśmy chodzić z córką jak skończyła pół roku. Ale u mnie od 4 miesiąca można było zapisywać.
 
Rozwiązanie
Do góry