reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy do lekarza??

kasica212

Sanka & Samka
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2008
Postów
2 813
Miasto
Żyrardów k.Warszawy
Hej!!
Mam pytanie zrobiłam dziś test - wynik oczywiście pozytywny. Od ostatniej miesiączki minął ponad miesiąc.
Czy mogę iść na początku przyszłego tygodnia już do lekarza czy jeszcze za wcześnie??
 
reklama
Hej!!
Mam pytanie zrobiłam dziś test - wynik oczywiście pozytywny. Od ostatniej miesiączki minął ponad miesiąc.
Czy mogę iść na początku przyszłego tygodnia już do lekarza czy jeszcze za wcześnie??
nigdy nie jest za wcześnie:no: spokojnie możesz iść do lekarza nawet jeśli to jest bardzo wczesna ciąża to w wynikach badania krwi i na usg dopochwowym wszystko będzie widać;-)
 
nie dziękuje, ale mam nadzieje, że ta ciąża nie skończy się tak niespodziewanie jak się zaczęła - nie spodziewaliśmy się że tak szybko nam sie uda dopiero 2 miesiące jak lekarze odstawili mi proszki, a trochę ich brałam
 
kasica212 serdecznie Ci gratuluję dwóch kreseczek na teście :-) Mam nadzieję że lekarz również potwierdzi tę radosną nowinę :tak: Powodzenia
Mam nadzieję że ja też wkrótce ujrzę dwie kreski na teście :happy:
 
reklama
Do góry