reklama

Kiedy do lekarza??

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez kasica212, 20 Wrzesień 2008.

1. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Hej!!
    Mam pytanie zrobiłam dziś test - wynik oczywiście pozytywny. Od ostatniej miesiączki minął ponad miesiąc.
    Czy mogę iść na początku przyszłego tygodnia już do lekarza czy jeszcze za wcześnie??

2. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

Możesz spokojnie iść do lekarza .napewno juz cos ci powie...Powodzenia..:-)

3. reklama
  4. Madźka27

Madźka27 Fanka BB :)

nigdy nie jest za wcześnie:no: spokojnie możesz iść do lekarza nawet jeśli to jest bardzo wczesna ciąża to w wynikach badania krwi i na usg dopochwowym wszystko będzie widać;-)

5. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

A mam jeszcze pytanie jak wygląda takie badanie ?? Tak jak zwykle czy jakoś inaczej???:zawstydzona/y:

6. Madźka27

niczym się nie różni od zwyczajnego badania ginekologicznego a jeśli chodzi o usg dopochwowe to chyba sama nazwa wskazuje;-):sorry2:

7. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

wiem, że moje pytania są "śmieszne" - ale cóż to pierwsza ciąża

8. Madźka27

nie ma śmiesznych pytan przy pierwszej ciazy i pierwszym dzidziusiu:no::no: powodzenia ;-):-):-)

9. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

nie dziękuje, ale mam nadzieje, że ta ciąża nie skończy się tak niespodziewanie jak się zaczęła - nie spodziewaliśmy się że tak szybko nam sie uda dopiero 2 miesiące jak lekarze odstawili mi proszki, a trochę ich brałam

10. reklama
  11. dominika88

dominika88 Gość

kasica212 serdecznie Ci gratuluję dwóch kreseczek na teście :-) Mam nadzieję że lekarz również potwierdzi tę radosną nowinę :tak: Powodzenia
    Mam nadzieję że ja też wkrótce ujrzę dwie kreski na teście :happy:

12. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Poszłam nawet badać mu się nie chciało tylko od razu wysłał mnie na USG
    Idę w czwartek wieczorem do niego znowu w piątek rano

Poleć forum