reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy do lekarza?

Zapytaj. Zaświadczenie może wystawić każdy lekarz z 2 stopniem specjalizacji. Jeżeli to wada, która definiuje się jako niepełnosprawność, to jak najbardziej powinnaś dostać zaświadczenie.

ja w ciąży też nie wiedziałam, że jak urodzę to tak to się skończy. Lekarze też wypisując mnie nie wiedzieli, co będzie z dzieckiem. Tyle, że młoda już wtedy miała pierwsze wylewy.
a kasa ze świadczenia bardzo mi się przydała na terapię po tym. Zresztą uważam, że jak dają te 3 czy 4 tysiące, to trzeba brać i koniec. Głupotą jest zawalić sobie taką możliwość tylko przez to, że do lekarza się pójdzie tydzień za późno.
Choć operacja się udała, to serce nie pracuje do końca tak, jak u całkowicie zdrowego dziecka. Nie wspominając o tym, że po porodzie była naprawdę w ciężkim stanie.

Wiadomo pieniądze zawsze się przydają, ale też te kolejki to też dużo zmieniają... Co innego czekać np. do stycznia, albo dwa tygodnie to duża różnica. A ostatnio usłyszałam taki termin do fizjoterapeuty.

Dziękuję Ci za odpowiedź.
 
reklama
Do góry