reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

Nikita, bedzie dobrze:) To juz dzisiaj, kurcze:)
Mocno sciskamy i calujemy.
No wlasnie, pewnie bedzie teraz u Ciebie krucho z czasem, ale znajdz sekundke, zeby nam sie pochwalic malenstwem.
Buziale!
 
reklama
no więc kochane moje ja prędzej dostanę skurczy niż urodzę przez tą cholerną cesarkę odesłali mnie do domu bo poprostu miejsc nie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
panienke ze skurczami przewiezli na Kasprzaka poprostu paranoja wiec po co wypisuja skierowania!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Człowiek się nastawi psychicznie a tu Dupa:zawstydzona/y::wściekła/y:
No ale przełożyli mi ja na poniedziałek a na moje pytanie czy w poniedziałek znowu minie odeśla pan dr. powiedział ze napewno nie ze juz zostane no bo to przecież juz bedzie 39 tydzien poczatek a i tak sytwierdził ze bym mu teraz nie zaczeła rodzic.
Z tego wszystkiego wcale bym sie nei zdziwiła jak bym w weekend teraz dostała akcji porodowej od tego wszystkiego i tu bym im narobiła bigosu.

A co do zjdec wiec w tym wypadku wrzuce jutro no najpozniej w sobotę mam troche czasu :-):-):-):-):-):-)
 
Dzieki kochane kobitki
przydadza sie bo ja juz nie mam siłki chodzidzic z tym brzuchem :-D:-D:-D
Klaudia jak sie urodziła ważyłą 3170g a ta pani według USG z 13.06 na tamten dziń szacunkowa jej waga to była 3500g wiec ciekawa jestem ile bedzie wazyc jak sie urodził :-D:-D:-D:-D
 
kochane o to obiecane zdjecia naszej drugiej córci
 

Załączniki

  • Klaudia351.jpg
    Klaudia351.jpg
    138,8 KB · Wyświetleń: 158
  • Klaudia356.jpg
    Klaudia356.jpg
    133,4 KB · Wyświetleń: 137
  • Klaudia346.jpg
    Klaudia346.jpg
    171,1 KB · Wyświetleń: 154
  • ja.jpg
    ja.jpg
    215,5 KB · Wyświetleń: 167
i moje zdjecie czyli moja skromna osobka
to najbardziej aktualne zrobione raptem w ten piatek

a i obiecane zdjecie mojego brzucha kilka dni przed porodem :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • Klaudia339.jpg
    Klaudia339.jpg
    153,9 KB · Wyświetleń: 138
  • Klaudia349.jpg
    Klaudia349.jpg
    184,7 KB · Wyświetleń: 140
  • Klaudia361.jpg
    Klaudia361.jpg
    142,6 KB · Wyświetleń: 142
  • Klaudia322.jpg
    Klaudia322.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 140
reklama
Do góry